• $8,0896
  • €9,6918
  • 451.438
  • 1409.19
16 Mart 2021 Salı 00:06 | Son Güncelleme:

Teşkilat dizisinin hızlı yükselişi! İkinci bölümüyle reyting rekorları kırdı!

Teşkilat dizisinin hızlı yükselişi! İkinci bölümüyle reyting rekorları kırdı!

TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başlayan Teşkilat dizisi kısa sürede pazar akşamlarının vazgeçilmez dizisi haline geldi. Senaryosunu Ethem Özışık'ın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın'ın oturduğu Teşkilat dizisi 2. bölümü ile reyting rekorları kırdı. Teşkilat dizisi, totalde 13.67 izlenme oranı, AB'de 14.95 izlenme oranı, ABC1'de ise 15.67 izlenme oranıyla adeta pazar akşamını domine etti.

Yayın hayatına kısa bir süre önce başlayan Teşkilat dizisi reyting rekoru kırmayı başardı. TRT 1'in yeni dizisi Teşkilat pazar akşamları izleyici karşısına çıkıyor. Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya ve Serdar Yeğin'in yer aldığı Teşkilat dizisi geçtiğimiz pazar akşamı yayınlanan son bölümüyle reyting rekorlarını altüst etti.

İkinci bölümüyle ekranlara gelen Teşkilat totalde 13.67 izlenme oranı, AB'de 14.95 izlenme oranı, ABC1'de ise 15.67 izlenme oranıyla tam anlamıyla bir rekor kırdı. Ayrıca dizi #Teşkilat etiketiyle sosyal medyaya da damgasını vurdu.

Senaryosunu Ethem Özışık'ın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın'ın oturduğu Teşkilat dizisinde ülkesi için kendi hayatlarından vazgeçip kalabalıkların içinde görünmez olmaları gereken bir görevi kabul ederek, "yer altına" inen yedi vatan sevdalısının hikâyesini ekranlara getiriyor.

  • teşkilat
  • trt 1
  • teşkilat dizisi
<p>Libya Başbakanı Dibeybe, 5 başbakan yardımcısı ve 14 bakanı ile Türkiye'ye geldi. Abdulhamid Dibe

Libya'nın kritik ziyareti dünyada nasıl yankı buldu?

Eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut hayatını kaybetti

Erzurum'un asırlık camilerinde Kovid-19 nedeniyle ramazan buruk geçiyor

Bakan Çavuşoğlu, NATO Konseyi Toplantısı'na katılmak üzere Brüksel'e geldi