• $8,3578
  • €10,2102
  • 501.496
  • 1459.57
03 Mayıs 2021 Pazartesi 10:42 | Son Güncelleme:

Teşkilat son bölüm kesintisiz izle! Teşkilat 9. bölüm izle tek parça!

Teşkilat son bölüm kesintisiz izle! Teşkilat 9. bölüm izle tek parça!

Pazar akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Teşkilat dün akşam 9. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman gibi isimlerin yer aldığı dizide her hafta heyecan dolu sahneler izleyicileri ekrana kilitliyor. Teşkilat 9. bölüm izleme linki haberimizde...

TRT1'in yeni dizisi Teşkilat dün akşam 9. yeni bölümüyle ekrana geldi. Yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği dizi her hafta pazar akşamları izleyicisiyle buluşuyor. Dizinin yeni bölümünde; Kasım Firavi takasının ardından havada arızalanan uçak irtifa kaybetmeye başlar. Uçakta büyük panik yaşanır ve Yunanistan'a mecburi iniş yapılır. Bu durum krizin büyümesine neden olur çünkü Kasım'ın Yunanistan'a giriş yasağı vardır...

TEŞKİLAT 9. BÖLÜM İZLE!


TEŞKİLAT 9. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

YUNANİSTAN'A MECBURİ İNİŞ

Kasım Firavi takasının ardından havada arızalanan uçak irtifa kaybetmeye başlar. Uçakta büyük panik yaşanır ve Yunanistan'a mecburi iniş yapılır. Bu durum krizin büyümesine neden olur çünkü Kasım'ın Yunanistan'a giriş yasağı vardır. Diğer yanda ekibin diğer üyeleri Ceren'i takip ederken fotoğrafları çekilir.

FADİ YEĞENİNİ ORTADAN KALDIRMAK İSTİYOR

Serdar ve Zehra, Kasım'la birlikte girdikleri pasaport kontrolünde gergin anlar yaşar. Uçak tamir edilene kadar havalimanındaki otelde kalmaya karar verirler. Yeğeni Kasım'ı taşıyan uçağının düşmediğini öğrenen Fadi hayal kırıklığına uğrar. Kasım'ın Türkiye'ye götürülmesini engellemek için Yunanistan'daki dostu Stefanos'tan yardım ister.

CEREN'İN YENİ GÖREVİ EKİBİ DEŞİFRE ETMEK

Ekip fotoğraflarını çeken kişiyi yakalayıp karargâhta sorguya alır. Kurulan oyunla Ceren'in deşifre olmadığına ikna edilir. Bu sırada Şef, Ceren'e yeni görevini ileterek Serdar'ın başında olduğu ekibin deşifre edilmesini ister.

SERDAR VE ZEHRA'NIN ZORLU KAÇIŞ PLANI

Uçaktaki arızanın sabotaj kaynaklı olduğunun kesinleşmesi üzerine Fadi'nin peşlerinde olduğunu anlayan Serdar ve Zehra, ülkeyi bir an önce terk etmeleri gerektiğine karar verirler. Stefanos'un adamlarıyla birlikte otele gelmesiyle Yunanistan'dan çıkmak için zorlu bir kaçış planı uygulamaya konur.

TEŞKİLAT DİZİSİ OYUNCULARI

Teşkilat dizisi oyuncuları arasında Timur Savcı ve Burak Sağyaşar, Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya ve Serdar Yeğin bulunuyor.

Serdar – Çağlar Ertuğrul

Zehra – Deniz Baysal

Pınar – Ezgi Şenler

Ceren - Ezgi Eyüboğlu

Hulki - Nihat Altınkaya

Hakkı – Tuncer Salman

Mete – Mesut Akusta

Uzay- Serdar Yeğin

TEŞKİLAT DİZİSİ KONUSU

Giderek yoğunlaşan bir şekilde yabancı istihbarat servislerinin operasyonlarına maruz kalan ülkemizde, Ankara'daki SİHA fabrikasına bir terör saldırısı düzenlenir. Saldırının yabancı istihbarat servisleri organizasyonu ile gerçekleştirildiği tespit edilir. Bu saldırıların üzerine MİT içinde çok gizli bir ekip kurulur. Bu ekip ülkesi için hayatlarından vazgeçerek saldırıların arkasındaki güçleri tespit edecek ve olağanüstü yöntemlerle ortadan kaldıracaktır.

Televizyon tarihinde ilk kez Milli İstihbarat Teşkilatı'nın olağanüstü deneyimleri bir senaryoya aktarılırken, Türkiye tarihinin gerçek olaylarına ve gerçek kahramanlarına sırtını dayayan dizide, kötü adamların kim olduğu da çok konuşulacak!

"Teşkilat" dizisiyle, Milli İstihbarat Teşkilatı'nın (MİT) sır gibi saklanan ve kale adıyla bilinen kampüsünden görüntüler ilk kez ekrana gelecek. MİT'in görev uygulama teknolojisinde kullandığı bazı yöntemler ve İHA/SİHA teknolojisindeki son gelişmeler de izleyiciyle buluşacak.

  • Teşkilat 9. bölüm izle
  • Teşkilat full izle
  • Teşkilat kesintisiz izle
  • Teşkilat 9. bölüm tek parça
  • Teşkilat son bölüm izle
  • trt1 Teşkilat izle
<p><strong data-flex-order='1'>Milli Savunma Bakanlığı Twitter hesabından yaptığı paylaşımda PKK/KCK

Teröre karşı güçlü mesaj! MSB sosyal medyadan duyurdu

İstanbul'da kısıtlama öncesi trafik yoğunluğu yaşandı

Rus donanmasına ait savaş gemisi İstanbul Boğazı'ndan geçti

İsrail polisi Kudüs'teki Şam Kapısı'nda Filistinlilere saldırdı