• $8,5139
  • €10,2873
  • 499.353
  • 1441.33
26 Nisan 2021 Pazartesi 09:52 | Son Güncelleme:

Teşkilat son bölüm full izle! TRT 1 Teşkilat 8. bölüm izle tek parça, kesintisiz izleme linki...

Teşkilat son bölüm full izle! TRT 1 Teşkilat 8. bölüm izle tek parça, kesintisiz izleme linki...

Teşkilat 8. bölümü dünakşam TRT 1'de yayınlandı ve izleyenleri ekran başına kilitledi. Pazar akşamlarının reyting rekorları kıran dizisinde dün akşam Mete başkanın vurulması ekibi sarsıyor. Teşkilat 8. bölümde bu hafta Mete'ye yapılan saldırının faili Fadi'ye ulaşmak için her yol denenmesine rağmen, önlemini alan Fadi ortadan kaybolmuştur. Teşkilat 8. bölümünü izlemek isteyenler için detaylar sizlerle..

Teşkilat 8. bölümü izleyiciyi bir kez daha ekran başına kilitledi. TRT 1'de yayınlanan dizi bu haftada heyecanlı zamanlar yaşandı Teşkilat 8. bölümde; Drone saldırısıyla vurulan Mete Başkan hastaneye kaldırılır. Mete acil ameliyata alınırken, tüm çabasına rağmen suikaste engel olamayan Serdar olayın şokunu yaşamaktadır. Karargâhta buluşan ekip Mete'nin intikamını almak için kollar sıvar. İşte Teşkilat 8. bölümü izleme linki...

TEŞKİLAT 8. BÖLÜM KESİNTİSİZ İZLE!

TEŞKİLAT 8. BÖLÜMDE NELER OLDU?

METE BAŞKAN'IN VURULMASI EKİBİ SARSIYOR

Drone saldırısıyla vurulan Mete Başkan hastaneye kaldırılır. Mete acil ameliyata alınırken, tüm çabasına rağmen suikaste engel olamayan Serdar olayın şokunu yaşamaktadır. Ekip, Fadi tarafından kurulan pusudan kurtulmayı başarsa da Mete Başkan'a yapılan saldırının haberiyle sarsılır. Karargâhta buluşan ekip Mete'nin intikamını almak için kollar sıvar.

FADİ'Yİ BULMAK İÇİN HER YOL DENENİYOR

Mete'ye yapılan saldırının faili Fadi'ye ulaşmak için her yol denenmesine rağmen, önlemini alan Fadi ortadan kaybolmuştur. Nihayet Uzay'ın üstün çabasıyla bir ipucu bulunur. Fadi'nin yeğeni olan Kasım Firawi üzerinden Fadiye ulaşılması planlanır. Ancak büyük bir sorun vardır, Kasım bir İsrail hapishanesinde tutulmaktadır.

EKİP ZEKİCE BİR OYUN KURACAK

Fadi'ye ulaşmak için başka yol bulamayan ekip, Kasım'ı ele geçirmek için zekice bir oyun kurar. Türk İstihbaratının yeğeni Kasım'ın peşinde olduğunu öğrenen Fadi ise bunu engellemek için tüm imkanlarını seferber edip harekete geçer.

TEŞKİLAT OYUNCULARI KİMLER?

Teşkilat oyuncu kadrosunda; çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say ve Yavuz Bingöl yer alıyor.

  • Teşkilat izle
  • Teşkilat son bölüm full izle
  • trt Teşkilat son bölüm izle
  • Teşkilat 8. bölüm kesintisiz izle
  • Teşkilat 8. bölüm izle
<p>Tarihçi-Yazar Koray Şerbetçi bu hafta Kestirmeden Tarih  programında Kudüs özel bölümüyle karşını

Medeniyetlerin aynası Kudüs… Kadim şehre kim ne getirdi?

NASA Mars'ın 3 boyutlu görüntülerini yayınladı

Düştüğü dere yatağında 5 gün mahsur kaldı

Mersin sahilinde bulundu! Sahil güvenlik hemen çalışma başlattı