• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
03 Nisan 2021 Cumartesi 10:14 | Son Güncelleme:

Temizlik Benim İşim birincisi belli oldu! Temizlik Benim İşim 2 Nisan 2021 haftanın kazananı kim?

Temizlik Benim İşim birincisi belli oldu! Temizlik Benim İşim 2 Nisan 2021 haftanın kazananı kim"

Fox Tv ekranlarının sevilen ve ilgiyle takip edilen yarışma programı Temizlik Benim İşim'de bugün final heyecanı yaşanıyor. Temizlik Benim İşim 2 Nisan 2021 haftanın kazananı kim? Temizlik Benim İşim birincisi kim oldu? gibi soruların yanıtları tüm yarışma takipçileri tarafından merak ediliyor. Bu hafta temizlik konusunda kendine güvenen titiz 5 yarışmacı haftanın birincisi olmak için kıyasıya mücadele verdi.

Kadir Ezildi'nin eğlenceli sunumuyla ekrana gelen Temizlik Benim İşim'de bugün haftanın final heyecanı yaşanıyor. Yarışmada hiç bilmedikleri kirli bir eve giden yarışmacılar, verilen sürede evi temizlemek için kıyasıya mücadele veriyorlar. Birinci olan isim büyük ödülün sahibi oluyor. Temizlik Benim İşim 2 Nisan 2021 haftanın kazananı kim oldu? sorusunun yanıtı merak edilmeye başlandı. İşte tüm merak edilenler...

TEMİZLİK BENİM İŞİM BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Temizlik Benim İşim 2 Nisan 2021 haftanın birincisi Emine Hanım oldu.

TEMİZLİK BENİM İŞİM SUNUCUSU KADİR EZİLDİ KİMDİR?

19 Mart 1995 tarihinde doğan Kadir Ezildi, annesiyle birlikte yaşıyor. Haftada 3 gün dip köşe ciddi bir temizlik yapan Kadir annesini bile bezdirmiş durumda. Aslen Konyalı olan Ezildi İstanbul'da ikamet ediyor.

Obsesif Kompülsif Bozukluk teşhisi bulunan Kadir pek misafir sevmiyor. Sadece evini değil yaşadığı apartmanın temizliğini de yapan Kadir Ezildi evdeki herkesi de bıktırmış. Özellikle Kadir'in annesi onun bu takıntısından bıkmış. Kadir'in annesi işten eve geldiğinde oturamadığını ve kendi evinde tedirgin olduğunu söylüyor.

TEMİZLİK BENİM İŞİM FORMATI NEDİR?

"En iyi temizliği ben yaparım" sloganıyla ekranlara gelen Temizlik Benim İşim'de her hafta 5 yarışmacı yarışıyor. Yarışmada hiç bilmedikleri kirli bir eve giden yarışmacılar, verilen sürede evi temizlemek için kıyasıya mücadele edecek.

Bu arada yarışmacıları denetleyen Kadir ise zaman zaman onlara yardım ederken bazen de ağır bir şekilde eleştirecek. Gün sonunda da yapılan temizliğe göre yarışmacılara puan verecek. Haftanın sonunda ise en yüksek puanı alan yarışmacı 10 Bin TL'nin sahibi olacak.

  • Temizlik Benim İşim
  • Temizlik Benim İşim birincisi
  • Temizlik Benim İşim kazananı
  • haftanın birincisi
  • Temizlik Benim İşim 2 nisan
  • 2 nisan 2021 kazananı
<p>İrlandalı şair ve düzyazı yazarı James Clarence Mangan hem Osmanlı Divan şiirlerini çevirmiş hem

Türkiye aşığı İrlandalı şair: Mangan

Fenerbahçe, Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdü

Amerikalı Rapçi Kanye West'in ayakkabısı 2 milyon dolardan satışa çıktı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC'de