• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
22 Şubat 2021 Pazartesi 11:57 | Son Güncelleme:

Tehlike çanları çalıyor! Hercai adım adım finale yaklaşıyor!

Tehlike çanları çalıyor! Hercai adım adım finale yaklaşıyor!

ATV'nin sevilen dizisi Hercai, sosyal medyada çok konuşulsa da reytinglerde güzel sonuçlar getirmiyor. Pazar akşamı ana akım medyada 4 dizi yayınlanıyor. Dün gelen reyting sonuçları Hercai için bir uyarı niteliğindeydi. Dizinin hayranları, Hercai'nin yeni gününü sevmedi. Cuma günleri iyi bir ivme yakalayan dizi, Pazar günleri reyting tablosunda gittikçe geriledi. Bu gerileme devam ederse final yaklaşır gibi görülüyor.

Sosyal medyanın en çok konuşulan dizilerinden Hercai, hikayesi ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Akın Akınözü ve Ebru Şahin'in başrolünde olduğu dizinin hayranları, Reyyan ve Miran'ın aşkını gündemde tutuyor. Totalde cuma akşamları çok güçlü olan dizi, artık bu konuda o kadar da iddialı değil.

Ancak planlamalar güzel sopnuçlkar vermedi. Hercai hayranları Pazar günü sevmedi. Cuma günü tabloda ilk sıralarda yer edinen dizi, Pazar günü 4'lü rakamlara geriledi. Bu önemli bir durum çünkü, bunun altına sarkar ise yani 3'lü rakamlara dönüş yapar ise bu durumda dizinin Mayıs ayında final yapması neredeyse kesinleşir.

Hercai şimdiye kadar 60 bölüm yayınlandı. Miran ve Reyyan'ın hikayesinde birçok olay yaşandı. Ancak son dönemde hikaye yine güçlü ilerlese, merak unsuru yukarıda tutulmaya çalışılsa da izleyicilerin artık yapıma o kadar da ilgi göstermediği ortaya çıkıyor.

<div><br></div><p><br></p>

28 Şubat'tan akılda kalanlar

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek

Çakmakla piknik tüpünü kontrol etti! Evim tamamen yandı