• $8,658
  • €10,1795
  • 488.028
  • 1419.43
6 Haziran 2021 Pazar 09:45 | Son Güncelleme:

Survivor'da ortalık karıştı! Yarışmacıların aileleri gerginliğe ortak oldu, Acun Ilıcalı kesin dille uyardı

Survivor'da ortalık karıştı! Yarışmacıların aileleri gerginliğe ortak oldu, Acun Ilıcalı kesin dille uyardı

TV8'de ekrana getirilen Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında ekrana getirilen konseyde, Acun Ilıcalı beklenmedik açıklamalarda bulundu. Yarışmacılar arasındaki gerginliğe ailelerin katıldığını ifade eden Acun Ilıcalı, uyarılarda bulundu. Ayşe ve Aleyna'nın adını açıklayan Ilıcalı, yarışmacıların aileleri ile konuşmalarını istedi. Ilıcalı, 'Survivor tarihinde ilk defa aileler fazlasıyla bu işin içinde. Bundan son derece rahatsızız. Aileler iki yarışmacımızın ailesi bu konuda bizi üzecek şekilde sosyal medyada aktifler' dedi.

TV8 ekranlarının en çok izlenen programlarından olan Survivor 2021 Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında finale adım adım yaklaşırken heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Ilıcalı, konseyde iki yarışmacının ailelerinin sosyal medya paylaşımları nedeniyle Survivor'a zarar verdiğini ifade ederek, uyarılarda bulundu.

İstanbul'da düzenlenen toplantılarda yarışmacıları ailelerin yarışmaya dahil olmamasını tembihlediklerini söyleyen Ilıcalı, 'Konu şu, Survivor'a gelirken hatırlarsanız İstanbul'da bir toplantı yaptık. Bu toplantıda aileleriniz herhangi bir şekilde Survivor ile ilgili konulara girmemesini rica ettim. Buraya gelirken ailelerinizden de sosyal medyayı kullanmamalarını rica etmenizi net olarak söyleyerek hatırlıyorum.

'AİLELER FAZLASIYLA BU İŞİN İÇİNDE'

İki yarışmacılarımızın aileleriyle ilgili bir sorunumuz var ve bu sorunu sizinle paylaşmam gerekiyor. Survivor tarihinde ilk defa aileler fazlasıyla bu işin içinde. Bundan son derece rahatsızız. Aileler iki yarışmacımızın ailesi bu konuda bizi üzecek şekilde sosyal medyada aktifler.

'BİZİ VE PROGRAMIMIZI AÇIKÇASI RAHAT BIRAKSINLAR'

Ailelerin kendilerini ve yarışmayı rahat bırakmasını isteyen Ilıcalı, şunları söyledi: 'Bu iki yarışmacıyla konuşacağım ve görüşme hakkı vereceğim. Ailelerinizle görüşün bizi ve programımızı açıkçası rahat bıraksınlar. Kızları, erkekleri isteyerek buraya katıldı herkesin. Biz aileleri yarışmaya almadık. Biz sizi aldık yarışmaya. Bir tanesinin ailesi de yarışmadan ayrılmasını istiyor.

Birinci yarışmacımız Aleyna. Aleyna ben senin aileni açıkçası burada gördüm. Pırlanta gibi insanlar, çok yüksek bir gerilim var. Annen bizi arıyor. Kızımın yarışmadan ayrılmasını istiyorum diyor. Annenle konuş. İkinci yarışmacımıza geliyorum. İkinci yarışmacımız da Ayşe. İşin aslı Ayşe'nin ailesiyle Aleyna'nın annesi arasında bir gerilim var. Bu iş büyümüş durumda.

İki yarışmacının, büyüyen olayların ardından aileleriyle görüşecekleri ve sosyal medya paylaşımlarını durdurmalarını isteyecekleri öğrenildi.

<p>Antalya'da iş arkadaşını bıçakla rehin alıp yaralayan garson gözaltına alındı. </p>

Boğazına bıçak dayayarak rehin aldı

Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, geleneksel sporlar tesisinin açılışını yaptı

Galatasaray Kulübünde yeni kurulan kadın futbol takımı tanıtıldı

Bingöl'de 284 kilo 200 gram esrar ele geçirildi