• $7,4627
  • €9,024
  • 437.81
  • 1524.49
17 Şubat 2020 Pazartesi 15:39 | Son Güncelleme:

Survivor 2020 Şaziye nereli, eşi kim? Survivor Şaziye İvegin Üner kimdir, kaç yaşında?

Survivor 2020 Şaziye nereli, eşi kim" Survivor Şaziye İvegin Üner kimdir, kaç yaşında"

Survivor Şaziye kimdir? sorusu merak ediliyor. Şaziye İvegin Üner kaç yaşında? TV 8’de yayınlanan yarışmada Ünlüler Takımında yer alan isimlerin hayatları araştırılmaya başlandı. 8 Şubat 1982 yılında Adana'da dünyaya gelen milli kadın basketbolcu Şaziye İvegin Üner ile ilgili merak edilenleri sizler için derledik.

Survivor 2020 için nefesler tutuldu. Survivor izleyiciler heyecanla yarışmanın başlamasını bekliyorlar. Bu yıl Ünlüler Takımı ve Gönüllüler Takımı arasındaki mücadele izlenecek. Ünlüler Takımı kadrosunda yer alan Şaziye İvegin Üner merak edilen isimler arasında yerini aldı. Şaziye İvegin Üner kimdir, kaç yaşında? sorularının cevabı haberimizde sizlerle.

ŞAZİYE İVEGİN ÜNER KİMDİR?

Şaziye İvegin Üner, 8 Şubat 1982 yılında Adana'da doğmuştur. Türk milli kadın basketbolcudur. Kısa forvet pozisyonunda görev almaktadır.

Eski bir basketbolcunun kızı olan Şaziye, 7. sınıfta iki kız kardeşi ile birlikte basketbola başladı. Üç kız kardeş Adana kulübü BOTAŞ'ta 2 kez Türkiye Genç Kızlar Basketbol Şampiyonası'nda şampiyon oldular. 22 yaşında takımının kaptanlığını üstlenerek ülkedeki en genç kaptan olan kadın basketbolcu oldu. Botaşspor'da geçirdiği 10 başarılı yılın ardından, 7 Mayıs 2004'te Fenerbahçe'ye transfer oldu.

2007-08 sezonu için Montigarda Basket ile anlaştı ve bir sezonu burada geçirdi. Ertesi sezon tekrar KBL'ye döndü ve bu kez Beşiktaş Cola Turka ile sözleşme imzaladı. Daha sonra Rus temsilcisi Spartak Moskova'ya transfer oldu. Bir süre burada oynadıktan sonra tekrar Türkiye'ye döndü ve bu kez Galatasaray ile anlaştı. 2009-10 sezonunda Mersin BŞB ile sözleşme imzaladı ve bir sezonu burada geçirdi. Ardından ertesi sezon eski takımı Fenerbahçe'ye transfer oldu. 2011-12 sezonu başında ses getiren bir transfere imza atarak Galatasaray Medical Park ile anlaştı.

ŞAZİYE İVEGİN ÜNER’İN EŞİ KİMDİR?

Milli Basketbolcu, 2013 yılında Murat Can Üner ile nikah masasına oturmuştur.

<p>Bildiğiniz tüm futbol programlarını unutun. Futbolu Bilen “Var” 360 ekranlarında ezbe

Futbolu Bilen “Var” ile taraftarın sesi stüdyoya gelecek

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Koronavirüsten korunmak için göldeki adacıkta yaşamaya başladı

Sivas'taki Altınkale'de kar yağışının ardından güzel görüntüler oluştu