• $8,4991
  • €10,2778
  • 497.246
  • 1441.33
23 Nisan 2021 Cuma 11:32 | Son Güncelleme:

Survivor Merve Aydın diskalifiye mi olacak, elenecek mi? Merve Aydın kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Survivor Merve Aydın diskalifiye mi olacak, elenecek mi" Merve Aydın kimdir, kaç yaşında ve nereli"

Tv 8'de ekrana gelen yarışma programı Survivor'da bu akşam heyecanlı anlar yaşanacak. Yayınlanan yeni bölüm fragmanında Acun Ilıcalı acil durum konseyini topladı ve yarışmadan birinin diskalifiye olacağını belirtti. Bu açıklamalar üzerine geçen günlerde burnu kırılan yarışmacı Merve Aydın akıllara geldi. Peki, Survivor Merve Aydın diskalifiye mi olacak? Merve Aydın kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Survivor Merve Aydın diskalifiye olacağı yönünde iddialar gündeme geldi. Bu akşam yeni bölümü ile yayınlanacak olan Survivor 2021'de, Acun Ilıcalı acil durum konseyine topladı. Fragmanı takip eden izleyenlerin aklına Survivor Merve Aydın diskalifiye mi olacak, elenecek mi? sorusunu getirdi. Peki, Merve Aydın kimdir, kaç yaşında ve nereli?

SURVİVOR MERVE AYDIN DİSKALİFİYE Mİ OLACAK?

Bu akşam acil durum konseyini toplayan Acun Ilıcalı, "Bugün itibarıyla bir yarışmacımız Survivor'dan ayrılmak zorunda" ifadelerini kullandı. Henüz Merve Aydın'ın diskalifiye olup olmayacağı belli değil. Fakat, oyunda talihsiz bir kaza yaşayan Merve Aydın'ın durumu ile ilgili Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada, "Merve ile ilgili sıkıntımız var. Burnunda parçalı kırık olmasından dolayı Metin Abi'nin İstanbul'la bir kez daha görüşmesi gerekiyor." açıklamasında bulunmuştu.

Konunun akıbeti bu akşam belli olacak.

MERVE AYDIN KİMDİR?

10 Mart 1994'de Mersin'de dünyaya gözlerini açtı. Aydın, basketbol kariyerine de Mersin Büyükşehir Belediyespor altyapısında yetişerek adım attı. Aydın, 1.74 boyunda. 27 yaşında olan Merve Aydın, basketbola 10 yaşında okul takımıyla başladı. O yıllarda hafta sonunu geçirmek için basketbola giden Aydın'ın dönüm noktası, A Milli Takım koçluğu yapan Ceyhun Yıldızoğlu'nun Mersin'le anlaşması oldu.

Aydın 14 yaşındayken, Yıldızoğlu'nun Mersin'de tüm genç kadın basketbolcuları toplamasıyla takıma seçildi. Milli Takım'a ilk olarak 15 yaşında giden Merve Aydın, 19 yaşına gelene kadar düzenli oynadı. Ancak sonrasında yaşadığı sakatlık nedeniyle 20 yaş altı Milli Takımı'na çok dahil olamadı. Ünlü basketbolcu, İspanya birinci ligi ekiplerinden C.B Al-Qázeres forması giyiyor. Aydın, takımda oyun kurucu pozisyonunda.

  • Merve Aydın diskalifiye mi oldu
  • Merve Aydına ne oldu
  • Merve Aydın kimdir
  • Merve Aydın kaç yaşında
  • survivorda kim diskalifiye
<p>Yoğun diplomasi trafiği yürüten Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün  Rusya Devlet Başkanı Viladimir Putin

Bayram sonrası kontrollü normalleşme nasıl olacak?

NASA Mars'ın 3 boyutlu görüntülerini yayınladı

Düştüğü dere yatağında 5 gün mahsur kaldı

Mersin sahilinde bulundu! Sahil güvenlik hemen çalışma başlattı