• $7,417
  • €9,0183
  • 421.092
  • 1488.21
29 Şubat 2020 Cumartesi 09:26 | Son Güncelleme:

Survivor 2020 yeni bölümü ne zaman? Survivor bu akşam var mı?

Survivor 2020 yeni bölümü ne zaman" Survivor bu akşam var mı"

Survivor 2020 yeni bölümü ne zaman? sorusunun yanıtı merak ediliyor. Dün televizyon kanallarında gündüz ve akşam kuşaklarında yayın değişiklikleri yapıldı. Bazı programlar ve dizilerin yeni bölümleri, Türk Silahlı Ordusu'na yapılan saldırı ve şehitlerimiz olması nedeni ile ekranlara gelmedi. Peki, TV8 ekranlarında bu akşam Survivor yayınlanacak mı? sorusunun yanıtı haberimizde..

Survivor bu akşam var mı? sorusunun yanıtı arama motorlarında yoğun olarak araştırılıyor. Bugün televizyon kanallarının gündüz ve akşam kuşaklarında yayın değişiklikleri yapıldı. Bazı programlar ve dizilerin yeni bölümleri ekranlara gelmedi. Survivor izleyicileri yeni bölümün bu akşam yayınlanıp yayınlanmayacağını araştırmaya başladı. İşte Tv8 yayın akışı...

SURVİVOR BU AKŞAM VAR MI?

28 Şubat Tv8 yayın akışına baktığımızda Survivor'ın yeni bölümü yer almadı. Dün akşam Survivor'ın yeni bölümünün neden yayınlanmadığı ile ilgili resmi bir açıklama yapılmamasına karşın İdlib'de verdiğimiz şehitlerden dolayı yayınlanmadığı tahmin ediliyor.  Bu akşamki yayın akışında ise Survivor'un yeni bölümünün yer aldığı görülüyor.

29 ŞUBAT TV8 YAYIN AKIŞI

10:00 Doğduğun Ev Kaderindir

13:00 Hastanede Hayat / Yeni Bölüm

14:00 Kızım

20:00 Survivor 2020 / Yeni Bölüm

00:15 Survivor Ekstra / Canlı

SURVIVOR'DA KİM ELENMİŞTİ?

Survivor'ın 25 Şubat Salı günü yayınlanan bölümünde heyecan dolu dakikalar yaşandı. Önceki bölümde dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımında eleme adayını belirlemek üzere oylama yapılmış ve ilk eleme adayı Derya Can Göçen olmuştu. Haftanın ikinci ve üçüncü eleme adayı ise en çok SMS’i alan iki yarışmacı tarafından belirlendi. En çok SMS'i Ersin ve Barış aldı. Barış haftanın ikinci eleme adayı olarak Melis'i gösterdi. Ersin ise haftanın üçüncü eleme adayı olarak Mert'i gösterdi. Böylece haftanın eleme adayları Derya Can Göçen, Tuğba Melis Türk ve Mert Öcal oldu. Acun Ilıcalı ise bu hafta Survivor'a veda eden ismi açıkladı. Survivor'da elenen isim Tuğba Melis Türk oldu. Melis Survivor'dan ağlayarak değil, kendi engellerini aşarak ve güzel dostluklar kazanarak gittiğini söyledi.

<p>Süper Lig'in 27.haftasında Beşiktaş, düşme hattından kurtulmak isteyen Yukatel Denizlispor'u Voda

Beşiktaş-Denizlispor Maç Önü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yaşamı ve siyasi kariyeri

Vaka artışı yaşanan Samsun'da 'gizli ekip' tekrar görevde

2 bin 225 rakımdaki çığ tatbikatı nefes kesti