• $8,844
  • €10,3747
  • 496.872
  • 1384.68
9 Haziran 2021 Çarşamba 19:33 | Son Güncelleme:

2021 Survivor'da bu hafta kim elendi? Survivor 8 Haziran elenen isim kim? Acun Ilıcalı açıkladı...

2021 Survivor'da bu hafta kim elendi" Survivor 8 Haziran elenen isim kim" Acun Ilıcalı açıkladı...

TV8 ekranlarından büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor 2021'de yeni bir eleme heyecanı yaşandı. Acun Ilıcalı'nın yönetimindeki Survivor'da bu hafta elemeye kalan isimler arasında bir kişi adaya veda etti. Peki Survivor 8 Haziran elenen isim kim oldu? Bu hafta adaya kim veda etti?

Survivor'da bu hafta tarihi eleme konseyi yaşandı. Survivor Türkiye 2021'de 23. haftanın eleme adayları Aleyna, Ayşe ve Steven oldu. Peki Survivor'dan kim elenecek? Kıyasıya mücüdelenin devam ettiği yarışmada elenen isim belli oldu. İşte Survivor yarışmasında bu haftaki elenen isim...

Acun Ilıcalı "Survivor'da bu hafta aday matematiği değişti" sözlerini söyledi. Uzun zamandır Survivor'da kana kan yarışan yarışmacılar çok zor anlar yaşadı.

Survivor'da bu hafta oynanan bireysel dokunulmazlık oyunu mücadelesinde rakiplerine çalım atarak 3. Oyununu kazanan isim İsmail Balaban oldu ve 8 haziran dokunulmazlık oyununu kazandı.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ? 8 HAZİRAN 2021

Survivor'da elenen isim belli oldu. Survivor'da eleme adayı olarak Ayşe, Steven ve Aleyna gösterildi. Survivor'da elenen isim Steven oldu.

Yarışmacılar konuştu

Ayşe, 'Çok gergin bir pota, gerginlikten gülüyorum. Acayip bir hismiş, tuhaf duygular içerisindeyim. İnşallah, gitmem kalırım. Hayallerime ulaşmak için mücadeleme devam ederim.' dedi.

Steven, 'Geldiğimden beri zaman zaman potalara girdim ama en stresli potam bu. Şimdi güzel ödüllerden bahsettiniz. Sona yaklaşmışken buradan gitmek istemiyorum. İnşallah, hakkımda hayırlısı olur. ' ifadelerini kullandı.

Aleyna, 'En gergin geçirdiğim pota. Terlemeye başladım. Yolumdaki engeli aşarsam finale ilerleyeceğim. İnşallah bu engeli aşarım ve yoluma devam ederim.' cümlelerini belirtti.

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER?

Survivor 2021'da bu hafta üç bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. İlk dokunulmazlığı kazanan Poyraz, eleme adayı olarak Aleyna'yı söyledi. İkinci dokunulmazlığı kazanan Berkay oldu ve onun eleme adayı ise Steven idi. Son dokunulmazlığı kazanan İsmail Balaban ise eleme adayı olarak Ayşe'yi söylemeyi tercih etti

<p>Bozayılar  sürüye saldıracaktı. Kangal köpekleri fırsat vermedi. O anlar, cep telefonu  kamerasın

Kangal köpekleri ayıları kovaladı

''Yola çıkmalı'' dedirten 5 film

Mezarlıkta toprağa yarı gömülü halde bulundu!

Kilo vermek isteyenler dikkat! Limon diyetiyle ayda 10 kilo vermek mümkün