• $8,8689
  • €10,474
  • 499.049
  • 1384.68
4 Haziran 2021 Cuma 14:07 | Son Güncelleme:

Sultan Aleaddin ve Türkan Hatun karşı karşıya! Celaleddin iç savaşa engel olmaya çalışıyor

Sultan Aleaddin ve Türkan Hatun karşı karşıya! Celaleddin iç savaşa engel olmaya çalışıyor

Başrollerinde Emre Kıvılcım'ın rol aldığı ATV ekranlarında yayınlanan ve kısa sürede büyük beğeni toplayan ‘Bozkır Arslanı Celaleddin' dizisinin 3. Bölüm fragmanı ekrana getirildi. ‘Bozkır Arslanı Celaleddin' yeni bölümünde, Sultan Aleaddin ve Türkan Hatun arasındaki çatışma derinleşirken, Celaleddin devleti ayakta tutmak ve iç savaşı engellemek için mücadele ediyor.

'Diriliş Ertuğrul' ve 'Kuruluş Osman' dizilerinin yapımcısı Mehmet Bozdağ'ın muhteşem prodüksiyonu ve heyecan yüklü öyküsü ile büyük ilgi gören dizisi 'Bozkır Arslanı Celaleddin', bu akşam (cuma) 20.00'de üçüncü bölümüyle ATV ekranında olacak.

'Bozkır Arslanı Celaleddin'in üçüncü bölümünde, Sultan Aleaddin ve Türkan Hatun arasındaki çatışma derinleşirken, Celaleddin devleti ayakta tutmak ve iç savaşı engellemek için mücadele ediyor.

TÜRKAN HATUN SARAYDAN AYRILIYOR

Harzemşah sarayında iktidar mücadelesi sürerken, Sultan Aleaddin'in sağlığı iyice bozulmuştur. Celaleddin, Cengiz Han tehlikesine karşı devleti bir arada tutmaya uğraş verirken, Türkan Hatun itham edildiği suçlamaların ardından bir karar vermek zorunda kalır ve saraydan ayrılır. Vezir Şemseddin ise saraya sızdığı düşünülen casusu bulmak için araştırma yapmaya başlar.

CELALEDDİN, TÜRKAN HATUN'UN DESTEĞİNİ KAYBEDİYOR

Cengiz Han'ın Harzemşahları sarayını karıştırıp potansiyel düşmanını zayıflatmak için ittifak yaptığı Hasan Sabbah taraftarı Sabbahiler, hedefine Türkan Hatun'u koyar. Celaleddin, Türkan Hatun'a gidip savaşın önüne geçmek için askerlere gözdağı verir ancak bu hamlesiyle Türkan Hatun'un desteğini kaybeder.

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ'a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay'ın ve başrolünü Celaleddin Harzemşah karakteriyle Emre Kıvılcım'ın üstlendiği 'Bozkır Arslanı Celaleddin', atv ekranlarında cuma akşamlarına damgasını vuracak.

<p>Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önemli açıklamaları... Çin-ABD  arasında soğuk savaş kapıda mı? Asya-Pas

Putin enerji kozunu silah olarak kullanabilir mi?

Biber kurutma mesaisi köyü adeta kırmızıya boyuyor

Sahili kaplayan su sümbülleri temizleniyor

Tescilli kayısı çekirdeğinden kurabiyeler damakları tatlandırıyor