• $8,3241
  • €10,0035
  • 476.707
  • 1345.15
27 Mart 2021 Cumartesi 09:39 | Son Güncelleme:

Son Yaz son bölüm full izle! Son Yaz 13.bölüm izle tek parça!

Son Yaz son bölüm full izle! Son Yaz 13.bölüm izle tek parça!

Son Yaz 13.bölümü izleyenleri ekran başına kilitleyecek. Her cuma Fox Tv'de yayınlanan dizi tam not almayı başardı. Son Yaz oyuncu kadrosunda Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan bulunuyor. Son Yaz 13.bölümde Selim ise Akgün'le yaptığı operasyonun detaylarını saklayarak, katil zanlısı Cemal'i yakalıyor. Canan, Selim'in başının bu sefer gerçekten derde girdiğinden emindir ve bunu durdurmak üzere harekete geçiyor. İşte Son Yaz 13.bölüm full izleme linki...

Son Yaz 13. bölümü bu akşam yayınlanacak. Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan'ın yer aldığı dizi her cuma Fox Tv'de yayınlanıyor. Son Yaz 13.bölümde bu hafta, Selim ve Selçuk Taşkın'a kirli işlere bulaşmayacağına dair söz verir ve Soner ve Eray'la ortak olduğu mekânı canlandırmaya karar verir. Son Yaz 13.bölüm full izlemek isteyenler ve yeni bölümde yaşanacaklar haberimizde.

SON YAZ 13.BÖLÜM FULL İZLE

SON YAZ 13.BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Akgün aklanmıştır. Ve artık onun için yeni bir hayat başlıyordur. Selim ve Selçuk Taşkın'a kirli işlere bulaşmayacağına dair söz verir ve Soner ve Eray'la ortak olduğu mekânı canlandırmaya karar verir. İstanbul'dan tanıdığı sürpriz bir sanatçıyla irtibata geçer ve onu mekânlarında konser vermesi için ikna eder.

Yağmur, Akgün'ün başı beladan kurtulduğu için çok mutludur. Babasının üstü kapalı bir şekilde yaptığı, Akgün'den uzak durması yönündeki uyarıları ciddiye almaya pek niyeti yoktur. Diğer taraftan Akgün, Selim'le aynı çatı altında yaşarken, Yağmur'a yaklaşamayacağını bilir ancak kendisine hâkim olmakta zorlanır. Akgün, aşkına karşı koyamayacağını anladığında ciddi bir karar alması gerekecektir.

Selim ise Akgün'le yaptığı operasyonun detaylarını saklayarak, katil zanlısı Cemal'i yakalar. Selim'in hikayesindeki boşluklar, inandırıcılığını sorgulatır ve süregelen soruşması kapsamında bu olayı da araştırması için bir muhakkik atanır. Canan, Selim'in başının bu sefer gerçekten derde girdiğinden emindir ve bunu durdurmak için harekete geçer.

  • Son Yaz izle
  • Son Yaz son bölüm izle
  • Son Yaz 13. bölüm full izle
  • Son Yaz 13. bölüm izle tek parça
  • fox tv Son Yaz 13. bölüm
<p>Peki muhalefet kendi yarattığı erken seçim gündemini neden kapattı? Türkiye'yi geçmişte erken seç

CHP'nin erken seçim gündemi neden kapandı?

82 saatlik kısıtlama öncesi trafik yoğunluğu

Endonezya kaybolan denizaltıyı aramak için bölgeye savaş gemileri konuşlandırdı

Doğadan topladığı dal ve kütükleri sanat eserine dönüştürüyor