• $8,2907
  • €10,1189
  • 488.996
  • 1444.87
01 Mayıs 2021 Cumartesi 10:00 | Son Güncelleme:

Son Yaz son bölüm full izle! Fox Tv Son Yaz 18. bölüm izle tek parça, kesintisiz!

Son Yaz son bölüm full izle! Fox Tv Son Yaz 18. bölüm izle tek parça, kesintisiz!

Son Yaz 18. bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Cuma akşamı yayınlanan dizide Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan yer alıyor. Son Yaz 18. bölümde bu hafta Selim, Fatih'i gözaltına almış olsa da Serap'ın tanıklığı Fatih'in tutuklanmasını zorlaştırır ancak Selim'in hamleleri henüz tükenmemiştir...

Son Yaz 18. bölüm izleyenleri ekran başında kilitledi. Her cuma Fox Tv'de yayınlanan yapımda bu hafta yine heyecanlı gelişmeler yaşanıyor. Son Yaz 18. bölümde dün akşam Yağmur, Gökhan'ı Akgün'le ilgili yumuşatmak için karşısına çıkar. Gökhan, Yağmur ve Akgün arasındaki bağın gücünü fark eder ve bundan hoşlanmaz. Fox Tv Son Yaz 18. bölümüne haberimizden ulaşabilirsiniz.

SON YAZ 18. BÖLÜM FULL İZLE

SON YAZ 18. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Akgün, Gökhan'ın abisi olmadığından şüphelenip, onu hastanelik edene kadar dövdüğü için çok pişmandır. Gökhan'ın onu asla affetmeyeceğini düşünür ve kendini affettirmek için Gökhan'ın el konulan arabasını geri almaya karar verir.

Soner ve Eray da Akgün'e yardımcı olacaktır. Diğer taraftan Yağmur, Gökhan'ı Akgün'le ilgili yumuşatmak için karşısına çıkar. Gökhan, Yağmur ve Akgün arasındaki bağın gücünü fark eder ve bundan hoşlanmaz. Gökhan'ın Akgün'ü yalnızlaştırmak için yapacağı hamle, Yağmur'un Akgün'le olan ilişkisini sorgulamasına yol açarken, Akgün de Gökhan'ın samimiyetini sorgulamaya başlayacaktır.

Selim, Fatih'i gözaltına almış olsa da Serap'ın tanıklığı Fatih'in tutuklanmasını zorlaştırır ancak Selim'in hamleleri henüz tükenmemiştir. Selim ve Canan, kimseye söylemeden ilişkilerini yaşamaya başlarlar. Selim, elde ettiği ikinci şansını mahvetmemeye kararlıdır.

Akgün'ün babası 12 yaşındaki doğum gününde tutuklandığı gün Akgün, bir daha doğum gününü kutlamamaya yemin etmiştir. 21 yaşına girerken kendisini seneler sonra bir ailenin parçası gibi hisseden Akgün, hayatı ve seçimleriyle ilgili bir yol ayrımına gelir. Yeni yaşında hayatın siyah ve beyazdan ibaret olmadığını anlayacak ve doğum gününü kendisini en mutlu hissettiği yerde kutlayacaktır.

  • Son Yaz son bölüm full izle
  • Son Yaz izle
  • Son Yaz 18. bölüm full izle
  • tek parça izle
  • kesintisiz izle
  • fox tv Son Yaz full izle
<p>Meteoroloji'nin son verilerine göre hafta ortasında hava sıcaklıkları yükselecek ve yağışlı hava

Ramazan Bayramı'nda hava durumu nasıl olacak?

Demir yoluyla taşınan bor, seramik ve mermer miktarı arttı

Bakan Karaismailoğlu, Trabzon'da inceleme ve ziyaretlerde bulundu

Osmaniye'de tarlada bulunan yaban kedisi yavruları bakıma alındı