• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
16 Şubat 2021 Salı 19:50 | Son Güncelleme:

Son Yaz yeni 8.bölüm fragmanı nefes kesti! Son Yaz dizisi yeni bölümde neler olacak?

Son Yaz yeni 8.bölüm fragmanı nefes kesti! Son Yaz dizisi yeni bölümde neler olacak"

Son Yaz 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken Son Yaz dizisi 8. bölümünde Akgün, elini kana bulamamak için bir çıkış yolu ararken, Soner Akgün'ü Yağmur üzerinden tehdit eder. Farklı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu ile izleyiciyi ekrana kilitleyen Son Yaz 8. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm detayları haberimizde.

Son Yaz 7. son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı. FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Son Yaz 8. yeni bölüm fragmanı ile neler yaşanacağına ilişkin ipuçları izleyicilerin merakını kısmen gidermiş oldu. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı Son Yaz dizisi 8. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm detaylarını sizler için derledik.

SON YAZ 8. BÖLÜM FRAGMANI

SON YAZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Latif'i öldürmek için sıkıştırılan Akgün, elini kana bulamamak için bir çıkış yolu ararken, Soner Akgün'ü Yağmur üzerinden tehdit eder. Selim ise her yerde kaçak tanığı Latif'i aramaktadır. Akgün bu çıkışsızlık içinde bir yol bulmalıdır... İçinde bulunduğu baskı haline daha fazla dayanamayan Akgün, kendisine daha önce annesi hakkında yalan söylemiş olan Selim'e patlar. Aralarında geçen tartışmada öğrendikleri Akgün'ü hiç tahmin etmediği bir yerden yakalar. Öte yandan Canan ve Selim yaşadıkları ayrılık acısına rağmen dik durmaya çalışsalar da iki taraf da yıkılmıştır. Canan'ın Selim'e kaçak tanığı Latif'le ilgili yardım etmesi acaba aralarını düzeltebilecek midir?

SON YAZ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Son Yaz dizisi her Cuma saat 20:00'da FOX TV'de!

SON YAZ NEREDE ÇEKİLDİ?

Son Yaz dizisi çekimleri ilk olarak İstanbul'un çeşitli ilçelerinde başladı. Çekimler daha sonra İzmir'e taşındı. Dizinin çekimleri ileriki bölümlerde İzmir'in Seferihisar, Urla, Çeşme gibi ilçelerinde devam edecek.

SON YAZ KONUSU NEDİR?

İdealist Cumhuriyet Savcısı Selim Kara (Ali Atay), 8 yıl önce hapse yolladığı organize suç lideri Selçuk Taşkın'dan (Arif Pişkin) reddedemeyeceği bir teklif alır. Selçuk Taşkın, Savcı Selim Kara'nın bütün suç örgütünü çökertecek davasında, tanıklık yapmayı istemektedir. Ancak bunun için tek bir şartı vardır; oğlu Akgün Gökalp Taşkın'ı (Alperen Duymaz) Selim Kara'nın bizzat koruması...Suç dünyası içinde büyümüş, tehlikeli ve sorunlu görünümünün ardında duygusal bir genç olan Akgün için bu kabul edilmesi güç bir durumdur.

Hayat beklemediği bir yerden daha sınar Selim'i; İzmir'de çocukları ile yaşayan eşi Canan (Funda Eryiğit) boşanmak istemektedir. Ailesi ile işi arasında kalan Savcı Kara, baş belası olarak gördüğü Akgün'ü ailesinin yanına İzmir Çeşme'de bulunan Adalet Sitesi'ne götürmek zorunda kalır.

Selim'in beklenmeyen misafiri Akgün'ün gelişi site sakinlerinin tüm dengelerini altüst edecek; Ege'de başlayan bu rüzgâr, herkesin hayatını değiştirecek büyük bir fırtınaya dönüşecektir.

SON YAZ DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLERDİR? SON YAZ OYUNCU KADROSU!

Akgün Gökalp Taşkın (Alperen Duymaz)

Selim Kara (Ali Atay)

Canan Kara (Funda Eryiğit)

Yağmur Kara (Hafsanur Sancaktutan)

Fatih Doğanay (Emre Karayel)

Metin Yaman (Sinan Tuzcu)

Serap Gök (Şebnem Dönmez)

Selçuk Taşkın (Arif Pişkin)

<p>Başkan Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazı çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtladı. Başkan Erdoğa

Başkan Erdoğan: Lokantalar ve otellerle ilgili kararları Kabine Toplantısı'nda atacağız

Suya yumurta kırarak balık avladı! Böylesi ne görüldü ne de duyuldu

Biz fark etmeden etrafımızı saran yüzler

Sabahları kendinizi yorgun hissediyorsanız bu karışımı deneyin