• $8,155
  • €9,7089
  • 457.312
  • 1393.24
06 Şubat 2021 Cumartesi 10:30 | Son Güncelleme:

Son Yaz 6. bölümde neler oldu? Son Yaz 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Son Yaz 6. bölümde neler oldu" Son Yaz 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı"

Başrollerini Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan'ın paylaştığı Son Yaz 6. bölümü ile izleyicilerini ekran başına kilitledi. Cuma akşamları Fox Tv ekranlarında yayınlanan Son Yaz dizisinin yönetmen koltuğunda Burak Arlıer otururken yapımcılığı Saner Ayar üstleniyor. Son Yaz 7. bölüm fragmanı ve 6. bölüm özeti ile ilgili gelişmeleri haberimizden takip edebilirsiniz.

Son Yaz 7. bölüm fragmanı dizinin hayranları tarafından heyecanla bekleniyor. Fox Tv'nin başarılı yapımlarından Son Yaz dizisi ilk bölümünden itibaren konusu ve oyuncu kadrosuyla büyük beğeni topladı. Dizinin başrollerini Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan paylaşırken yönetmen koltuğunda Burak Arlıer oturuyor. Peki, Son Yaz 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SON YAZ 7. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Son Yaz yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimiz içerisine eklenecektir.

SON YAZ 6. BÖLÜM ÖZETİ

Canan, Akgün'ün gerçek kimliğini öğrenmiştir ve Selim'e çok kızgındır. Selim ve Akgün'ün gitmesini talep eden Canan, onlar gidene kadar çocuklarla beraber Emel'lere yerleşir. Selim, bir yandan Canan'ın boşanmak için tekrar harekete geçmesi, diğer yandan yaptığı operasyonun başarısız olması yüzünden çok gergindir. Selim başarısız operasyonu tersine çevirmek için baskın yaptığı uyuşturucunun peşine düşer, Akgün'ün de yardımını ister. Akgün ise Soner'in sıkıştırmasıyla Latif'in yerini öğrenmek ve Selim'in olanları ortaya çıkarmasını engellemek zorundadır. Yağmur, Akgün'ün kendisini öpmeye kalkmasını aklından çıkarmaya çalışırken aynı zamanda Akgün'den uzak durmaya çalışır. Ama Altay'ın annesinin kararından sonra kötü etkilenip ortadan kaybolması onu, yeniden Akgün'le yan yana getirir.

<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Beşiktaş, Erzurum'a ayak bastı

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü