• $9,5482
  • €11,0732
  • 549.32
  • 1509.2
26 Eylül 2021 Pazar 09:31 | Son Güncelleme:

Son Yaz 23. bölüm izle tek parça! Fox Tv Son Yaz son bölüm full izle, kesintisiz!

Son Yaz 23. bölüm izle tek parça! Fox Tv Son Yaz son bölüm full izle, kesintisiz!

Fox Tv'nin sevilen ve büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Son Yaz dün akşam 23. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Ali Atay, Alperen Duymaz, Hafsanur Sancaktutan ve Birce Akalay'ın başrollerini paylaştığı dizide yine heyecan dolu dakikalar yaşandı. Son Yaz'ın yeni bölümünde; Akgün ve Selim tekrar bir aradadır. Sare'nin teklifini kabul eden Akgün ve Selim artık büyük bir riskin içindedir...

FOX ekranlarının sevilen dizisi Son Yaz, 2. sezonda da izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Ali Atay, Alperen Duymaz, Hafsanur Sancaktutan'ın başrollerini paylaştığı Son Yaz'a yeni sezonda ünlü oyuncu Birce Akalay da katıldı. Dizinin yeni bölümünde; Selim diğer yandan da Canan'ın gerçek katilinin peşine düşer. Sare'nin getirdiği ipucu ile Selim için her şey baştan başlar...

SON YAZ 23. BÖLÜM İZLE TEK PARÇA!

SON YAZ 23. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Akgün ve Selim tekrar bir aradadır. Sare'nin teklifini kabul eden Akgün ve Selim artık büyük bir riskin içindedir. Şimdi yapılması gereken en önemli şey; Akgün'ü Sancaktarların içine sokmaktır ancak bu çok kolay olmayacaktır. Selim'in bunun için bir planı vardır.

Selim diğer yandan da Canan'ın gerçek katilinin peşine düşer. Sare'nin getirdiği ipucu ile Selim için her şey baştan başlar. Sare ise her şeyin planladığı gibi gitmesinden memnundur ancak Soner ve Naz tüm planları alt üst edecektir.

Yağmur ve Akgün ise kendini yepyeni bir denklemin içinde bulacaktır. Akgün ve Yağmur için zaten zor olan hayat, Cihan Sancaktar'ın dahil olmasıyla daha da zorlaşacaktır.

SON YAZ KONUSU NEDİR?

Canan'ın ölümünden sonra hiçbir şey eskisi gibi değildir. Kara ailesi ayrı yerlere savrulmuştur. Canan'ın ölümünü kaldıramayan Selim inzivaya çekilmiştir. Akgün ise kaçak durumdadır. Onları tekrar bir araya getirecek kişi ise Sare Akay olacaktır. Sare Akay, Son Yaz evrenine sırlarıyla birlikte girecek ve bütün dengeleri değiştirecektir.

Bir istihbarat çalışanı olan Sare Akay, organize suçlarla mücadele için kurulan özel bir ekibin başına geçer. Çünkü İstanbul mafya ailelerinin savaşına şahitlik etmektedir. Onları bitirmek için yardıma ihtiyacı vardır. Ve Savcı Selim Kara'dan yardım isteyecektir. Ancak bu sandığı kadar kolay olmayacaktır. Çünkü ne Selim artık eski Selim'dir; ne Akgün eski Akgün... ne de Yağmur eski Yağmur... Artık onlar, ortak bir acının bedelini farklı farklı ödeyen insanlardır.

  • Son Yaz 23. bölüm izle tek parça
  • Son Yaz son bölüm izle
  • Son Yaz 23. bölüm full izle
  • Son Yaz kesintisiz izle
  • fox tv Son Yaz izle
<p>Onlar Türkiye'nin Vurcu İHA'sı. Mehmetçiğin  kötü gün dostu. Yerli ve milli İHA sistemi Kargu.</p

Kargu Vurucu İHA'lar Teşkilat dizisinde marifetlerini sergiledi

Kepçe ile yol kapatıp drift yaptılar

Muğla'daki fosil alanında yeni buluntulara ulaşıldı

''UÇBEY''in ilk kez kullanıldığı operasyonda gri listedeki terörist vuruldu