• $17,9349
  • €18,3227
  • 1030.38
  • 2785.16
29 Mayıs 2021 Cumartesi 10:35 | Son Güncelleme:

Son Yaz 20. bölüm izle tek parça! Son Yaz sezon finali ne zaman?

Son Yaz 20. bölüm izle tek parça! Son Yaz sezon finali ne zaman"

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Son Yaz, yeni bölümü ile ekrana geliyor. Yapımını O3 Medya'nın, yapımcılığını Saner Ayar'ın üstlendiği dizide bu hafta neler yaşanacağı merakla bekleniyor. Dizide dün akşam Kaan ve Yağmur ameliyattayken Selim bu olayın sabotaj olabileceği şüphesiyle olayı araştırmaya başlar. Akgün olayın kendisine yapılan bir sabotaj olduğunu öğrenince yapanı bulup cezasını vermeyi kafasına koyar.

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Son Yaz dizisi dün akşam 20. bölümü ile ekrana geldi.. Ali Atay, Alperen Duymaz, Funda Eryiğit ile Hafsanur Sancaktutan gibi isimlerin yer aldığı dizide bu akşam Akgün Yağmur'a ne olduğunu öğrenmek için Gökhan'la yola çıkmışken, Selim emniyette rüşvet olayıyla ilgili ifade verir. Yağmur ve Kaan'ın kaza yaptığını kısa sürede öğrenince hastaneye koşarlar.

SON YAZ 20. BÖLÜM İZLEME LİNKİ

SON YAZ 20. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Akgün Yağmur' a ne olduğunu öğrenmek için Gökhan'la yola çıkmışken, Selim emniyette rüşvet olayıyla ilgili ifade verir. Yağmur ve Kaan'ın kaza yaptığını kısa sürede öğrenince hastaneye koşarlar.

Kaan ve Yağmur ameliyattayken Selim bu olayın sabotaj olabileceği şüphesiyle olayı araştırmaya başlamıştır bile. Akgün olayın kendisine yapılan bir sabotaj olduğunu öğrenince yapanı bulup cezasını vermeyi kafasına koyar. Gökhan ise kimliğinin ortaya çıkmaması için sürekli tetiktedir.

Yağmur uyandığında kaza anını hatırlayamaz. Kaan'ın durumu ise daha ciddidir. Gökhan için şimdilik tehlike geçmiştir. Akgün ve Selim olayın peşine düşerken Canan da olayın sabotaj olduğunu öğrenip Selim'e sakladığı için kızar. Selim'in görevden el çektirildiği haberi gelince Akgün'e daha fazla iş düşecektir. Akgün Soner ve Eray'ın yardımıyla sabotajcının peşine düşer.

Kim olduğunu öğrendiği anlarda ise Gökhan, Yağmur'un olayı hatırlamak üzere olduğunu fark etmiş olup ona yanaşır. Gökhan kendisi için çemberin daraldığını anlayınca geri dönülmez bir yola girer.

SON YAZ SEZON FİNALİ NE ZAMAN?

Son Yaz sezon finali tarihi henüz açıklanmadı. Dizinin önümüzdeki haftalarda ara vermesi bekleniyor.

SON YAZ KONUSU NEDİR?

İdealist Cumhuriyet Savcısı Selim Kara (Ali Atay), 8 yıl önce hapse yolladığı organize suç lideri Selçuk Taşkın'dan (Arif Pişkin) reddedemeyeceği bir teklif alır. Selçuk Taşkın, Savcı Selim Kara'nın bütün suç örgütünü çökertecek davasında, tanıklık yapmayı istemektedir. Ancak bunun için tek bir şartı vardır; oğlu Akgün Gökalp Taşkın'ı (Alperen Duymaz) Selim Kara'nın bizzat koruması...

Suç dünyası içinde büyümüş, tehlikeli ve sorunlu görünümünün ardında duygusal bir genç olan Akgün için bu kabul edilmesi güç bir durumdur.

Hayat beklemediği bir yerden daha sınar Selim'i; İzmir'de çocukları ile yaşayan eşi Canan (Funda Eryiğit) boşanmak istemektedir.

Ailesi ile işi arasında kalan Savcı Kara, baş belası olarak gördüğü Akgün'ü ailesinin yanına İzmir Çeşme'de bulunan Adalet Sitesi'ne götürmek zorunda kalır.

Selim'in beklenmeyen misafiri Akgün'ün gelişi site sakinlerinin tüm dengelerini altüst edecek; Ege'de başlayan bu rüzgâr, herkesin hayatını değiştirecek büyük bir fırtınaya dönüşecektir.

  • Son yaz 20. bölüm
  • Son yaz 20 izle
  • Son yaz 20. bölüm izleme linki
  • Son yaz izle tek parça
  • Son yaz sezon finali ne zaman
  • Son yaz yeni bölüm
Başkan Erdoğan talimatı verdi: Fiyatları düşürün
Başkan Erdoğan talimatı verdi: Fiyatları düşürün

Başkan Erdoğan talimatı verdi: Fiyatları düşürün

Gençlere ucuz konut müjdesi... Sayılı günler kaldı
Gençlere ucuz konut müjdesi... Sayılı günler kaldı

Gençlere ucuz konut müjdesi... Sayılı günler kaldı

Yerli otomobil Togg için önemli adım... İlk batarya üretildi
Yerli otomobil Togg için önemli adım... İlk batarya üretildi

Yerli otomobil Togg için önemli adım... İlk batarya üretildi