• $8,2729
  • €10,0935
  • 488.163
  • 1460.9
23 Nisan 2021 Cuma 11:44 | Son Güncelleme:

Son Yaz 17.bölüm özeti, dizide neler oluyor? Son Yaz 17.yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Son Yaz 17.bölüm özeti, dizide neler oluyor" Son Yaz 17.yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Son Yaz 17.yeni bölüm fragmanı şimdiden seyirciden büyük beğeni topladı. Cuma günleri iddialı dizilerin arasındaki reyting savaşında kendine yer bulabilen Son Yaz 17.yeni bölümü için geri sayım başladı. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı Son Yaz dizisi 17. yeni bölüm fragmanı ve özeti haberimizde.

Son Yaz 17.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk, dram ve heyecan yüklü sahneleriyle sosyal medyada da çok konuşulan ve büyük beğeni toplayan Son Yaz 17.yeni bölüm heyecanla bekleniyor. Her yeni tanıtım fragmanında ilgiyi üzerinde toplamayı başaran Son Yaz dizisi yeni bölümü ile yine izleyiciyi ekrana kilitleyecek.

SON YAZ 17. BÖLÜM 2. FRAGMANI


SON YAZ 17. BÖLÜM ÖZETİ

Yakın çevresindekiler Gökhan'a şüpheli yaklaşsa da Akgün abisini bulduğu için mutludur. Canan, Selim'in babasını öğrendikten sonra ona daha yakın davranmaya başlar. Selim ise Fatih'in üzerine daha kararlı giderek Korhan'ın cesedini aramaya başlar. Bu arada Naz'ın Eray'ı sıkıştırmasıyla nihayet cezaevinden çıkan Soner de Gökhan'ın bir sahtekâr olduğundan emindir. Yağmur'un desteğiyle Akgün de şüpheye düşer.

Selçuk'un çözmeye çalıştığı defterden sürpriz bir isim çıkar. Metin'in babası Boran Yaman'ın Halil Sadi ile ilişkisi olduğunu anlayan Selim onun da peşine düşer ve Boran Yaman'ın avukatı olarak karşısına beklenmedik bir isim çıkar. Fatih için ise çember daralır ve korktuğu başına gelir. Fatih'i Selim'in elinden kurtaran sürpriz bir isim olacaktır.

Bu sırada Yağmur herkesten gizli Gökhan ve Akgün'ün DNA'sını alıp Selim'den test için ricacı olur. Akgün abisiyle ilgili büyük bir hayal kırıklığı yaşayacaktır.

  • Son Yaz
  • Son Yaz yeni
  • Son Yaz son
  • Son Yaz fragman
<p>Mescid-i Aksa'yı savaş alanına çeviren İşgalci İsrail'in Filistin halkına yaptığı zulüm tüm dünya

Mescid-i Aksa'da 'Erdoğan' sloganları

Süper Lig'in yeni takımı GZT Giresunspor, coşkuyla karşılandı

Galatasaray, Yukatel Denizlispor maçı için şehre geldi

Deniz salyasından gübre, tarım ilacı ve temizlik malzemesi yapacaklar