• $8,2364
  • €10,0327
  • 484.788
  • 1441.33
24 Nisan 2021 Cumartesi 10:37 | Son Güncelleme:

Fox Tv Son Yaz son bölüm izle tek parça! Son Yaz 17. bölüm full izle!

Fox Tv Son Yaz son bölüm izle tek parça! Son Yaz 17. bölüm full izle!

Son Yaz 17. bölüm ile dün akşam ekrana geldi. Cuma akşamı yayınlanan dizi Fox Tv'de seyircilerinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Burak Arlıer'in yönetmen koltuğunda oturduğu dizi senaryosu ise Deniz Dargı, Cem Görgeç, Cenk Boğatur kaleme alıyor. Son Yaz 17. yeni bölümde bu hafta; Metin'in babası Boran Yaman'ın Halil Sadi ile ilişkisi olduğunu anlayan Selim onun da peşine düşer ve Boran Yaman'ın avukatı olarak karşısına beklenmedik bir isim çıkar.

Son Yaz 17. bölümü ile Fox Tv'de yayınlandı. Cuma günü ekrana gelen dizinin oyuncun kadrosunda Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan yer alıyor. Son Yaz 17. bölüm Canan, Selim'in babasını öğrendikten sonra ona daha yakın davranmaya başlar. Selçuk'un çözmeye çalıştığı defterden sürpriz bir isim çıkar. Son Yaz 17. bölüm full izleme linki...

SON YAZ 17. BÖLÜM FULL İZLE!

SON YAZ 17. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yakın çevresindekiler Gökhan'a şüpheli yaklaşsa da Akgün abisini bulduğu için mutludur. Canan, Selim'in babasını öğrendikten sonra ona daha yakın davranmaya başlar. Selim ise Fatih'in üzerine daha kararlı giderek Korhan'ın cesedini aramaya başlar. Bu arada Naz'ın Eray'ı sıkıştırmasıyla nihayet cezaevinden çıkan Soner de Gökhan'ın bir sahtekâr olduğundan emindir. Yağmur'un desteğiyle Akgün de şüpheye düşer.

Selçuk'un çözmeye çalıştığı defterden sürpriz bir isim çıkar. Metin'in babası Boran Yaman'ın Halil Sadi ile ilişkisi olduğunu anlayan Selim onun da peşine düşer ve Boran Yaman'ın avukatı olarak karşısına beklenmedik bir isim çıkar. Fatih için ise çember daralır ve korktuğu başına gelir. Fatih'i Selim'in elinden kurtaran sürpriz bir isim olacaktır.

Bu sırada Yağmur herkesten gizli Gökhan ve Akgün'ün DNA'sını alıp Selim'den test için ricacı olur. Akgün abisiyle ilgili büyük bir hayal kırıklığı yaşayacaktır.

Kırmızı Oda 34. bölüm full izle! Kırmızı Oda son bölüm izle tek parça!

Arka Sokaklar 587. bölüm full izle! Arka Sokaklar son bölü tek parça izle!

  • Son Yaz 17. bölüm izle
  • Son Yaz 17. bölüm full izle
  • Son Yaz izle tek parça
  • fox tv Son Yaz izle
  • Son Yaz son bölüm full izle
<h3><strong>Haftanın magazin başlıklarını Akşam Gazetesi Magazin Müdürü Barış Kocaoğlu ve Eda Cabul

Kerem Bursin kafelere gidenlere 'salak' dedi, Maldivler'e gitti!

Türkiye'nin ilk silahlı insansız deniz aracı, füze atışlarına hazır

İzmir'de denizin yüzeyini 'deniz marulu' kapladı

Halk pazarları Covid-19 tedbirleriyle açıldı