• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
07 Nisan 2021 Çarşamba 12:13 | Son Güncelleme:

Son Yaz 15. yeni bölüm 1. fragmanı yayında! Son Yaz 15. bölüm özeti, dizide neler oluyor?

Son Yaz 15. yeni bölüm 1. fragmanı yayında!  Son Yaz 15. bölüm özeti, dizide neler oluyor"

Son Yaz dizisi yeni bölümleriyle ekrana kaldığı yerden devam edecek. Yönetmenliğini Burak Arlıer'in, başrollerini Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktutan'ın paylaştığı FOX'un sevilen dizisi Son Yaz'ın 15.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken ekranların sevilen dizisi Son Yaz 15. bölüm fragmanı ve detayları haberimizde.

Son Yaz 15. yeni bölüm 1. fragmanı izleyicisiyle buluştu. Nefes kesen sahneleriyle seyirciyi ekrana kilitleyen Son Yaz dizisi bu haftaki yeni bölümde Selim ve Selçuk Taşkın'a kirli işlere bulaşmayacağına dair söz verir ve Soner ile Eray'la ortak olduğu mekanı canlandırmaya karar verir. İşte Son Yaz 15. yeni bölüm 1. fragman görüntüleri ve dahası..

SON YAZ 15. BÖLÜM FRAGMANI

SON YAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yağmur, Akgün'ün evlilik çıkışına çok şaşırmıştır. Akgün, Yağmur'u rahatlatır. Hemen evlenmekten bahsetmemekte, ancak ilişkilerini Yağmur'un ailesine açıklarken niyetlerinin bu olduğunu söyleyerek açıklamak istemektedir. Yağmur, anne ve babasının tepkisinden çekinse de Akgün'ün hevesini kırmak istemez.

Kafasında soru işaretleri olmasına rağmen Akgün'ün heyecanına katılır ve babasına durumu açıklamadan önce kendisine de haber vermesini ister. Akgün, Selim'in yanında olduğu her dakika arkasından iş çeviriyor gibi hissettiğinden rahatsız olur ve hiç olmayacak bir yerde Yağmur'la evlenmek istediğini Selim'e söyleyiverir.

Halil Sadi tarafından gönderilen fotoğraflar yüzünden Canan zor durumdadır. Fotoğraflar sızdırılırsa itibarı büyük zarar görecektir. Halil Sadi, Selim'in Cemal'i sıkıştırıp, elindeki kanıtı alamaması için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Selim, Canan'ı tehlikeye atmak istemez ve ilk defa bir işin peşini bırakmaya karar verir. Ancak Canan kendi üzerine oynanmasına çok sinirlenmiştir ve Selim'den durmamasını ister. Bu sırada Selim'e atanan muhakkik gelir. Selim'e karşı keskin ön yargıları olan muhakkik, Canan'ın da olayda parmağı olduğunu düşünmektedir.

Selim ve Canan başlarındaki dertleri savuşturmaya çalışırken, Akgün ve Yağmur'un evlilik çıkışıyla karşı karşıya gelirler.

Son Yaz yeni bölümüyle Cuma 20.00'de FOX'ta!

  • Son Yaz
  • Son Yaz yeni bölüm
  • Son Yaz 14 bölüm fragmanı
<h3>TÜRKİYE DEAŞ İLE MÜCADELE KAPSAMINDA BAŞİKA'DA</h3><p>Başika'daki Türk Üssü'ne en son yapılan sa

Başika Saldırısı: Irak'ta neler oluyor?

Fenerbahçe, Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdü

Amerikalı Rapçi Kanye West'in ayakkabısı 2 milyon dolardan satışa çıktı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC'de