• $8,0763
  • €9,7066
  • 450.723
  • 1409.19
26 Mart 2021 Cuma 18:27 | Son Güncelleme:

Son Yaz 14. yeni bölüm fragmanı yayında mı? Son Yaz 13.bölümde izleyiciyi neler bekliyor?

Son Yaz 14. yeni bölüm fragmanı yayında mı" Son Yaz 13.bölümde izleyiciyi neler bekliyor"

Son Yaz dizisi ile ilgili merakla beklenen 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Son Yaz dizisinde hikayenin tesiri altında kalan dizi severler Cuma akşamlarını iple çekiyor. Peki Son Yaz 13. yeni bölümde neler olacak?

Son Yaz 14. yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor! . Türk televizyon izleyicisinin gözdesi olan, her hafta Cuma akşamları reyting rekoru kıran Son Yaz, usta oyuncu kadrosuyla olduğu kadar müthiş performanslar sergileyen genç yetenekleriyle de dikkat çekiyor. İşte Son Yaz 13. yeni bölüm fragmanı ve özeti

Son Yaz yeni bölümüyle Cuma 20.00'de FOX'ta!

SON YAZ 14. BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA MI?

Son Yaz 14. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayına girer girmez habrimizdeki yerini alacaktır.

SON YAZ 13. BÖLÜM FRAGMANI

SON YAZ 13. BÖLÜM ÖZETİ! DİZİDE NELER OLUYOR?

Akgün aklanmıştır. Ve artık onun için yeni bir hayat başlıyordur. Selim ve Selçuk Taşkın'a kirli işlere bulaşmayacağına dair söz verir ve Soner ve Eray'la ortak olduğu mekânı canlandırmaya karar verir. İstanbul'dan tanıdığı sürpriz bir sanatçıyla irtibata geçer ve onu mekânlarında konser vermesi için ikna eder.

Yağmur, Akgün'ün başı beladan kurtulduğu için çok mutludur. Babasının üstü kapalı bir şekilde yaptığı, Akgün'den uzak durması yönündeki uyarıları ciddiye almaya pek niyeti yoktur. Diğer taraftan Akgün, Selim'le aynı çatı altında yaşarken, Yağmur'a yaklaşamayacağını bilir ancak kendisine hâkim olmakta zorlanır. Akgün, aşkına karşı koyamayacağını anladığında ciddi bir karar alması gerekecektir.

Selim ise Akgün'le yaptığı operasyonun detaylarını saklayarak, katil zanlısı Cemal'i yakalar. Selim'in hikayesindeki boşluklar, inandırıcılığını sorgulatır ve süregelen soruşması kapsamında bu olayı da araştırması için bir muhakkik atanır. Canan, Selim'in başının bu sefer gerçekten derde girdiğinden emindir ve bunu durdurmak için harekete geçer.

  • son yaz
  • son yaz 13 bölüm fragmanı
  • son yaz 13 bölüm
  • son yaz dizisi
<h3>ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI FİNALİ 18 MAYIS SALI GÜNÜ SAAT 20:45'TE OYNANACAK</h3><p>TFF, Beşiktaş ile

Haftanın futbol başlıkları... Bozuk statlarda maç oynatılmayacak

Eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut hayatını kaybetti

Erzurum'un asırlık camilerinde Kovid-19 nedeniyle ramazan buruk geçiyor

Bakan Çavuşoğlu, NATO Konseyi Toplantısı'na katılmak üzere Brüksel'e geldi