• $17,9566
  • €18,317
  • 1019.57
  • 2980
30 Ocak 2021 Cumartesi 11:02 | Son Güncelleme:

Gözler Sol Yanım 10. bölüm fragmanında! Yeni fragman ne zaman yayınlanacak?

Gözler Sol Yanım 10. bölüm fragmanında! Yeni fragman ne zaman yayınlanacak"

Sol Yanım 10. yeni bölüm fragmanı heyecanla bekleniyor. Geçtiğimiz gün yayına giren son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile Sol Yanım dizisi Star Tv'de ekrana kaldığı yerden devam ediyor. Peki Sol Yanım 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin yeni bölümünde neler olacak?

Ekranların sevilen dizisi ‘Sol Yanım', çarşamba günleri izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Dizinin önümüzdeki hafta yayınlanacak olan Sol Yanım 10. Bölümü için tanıtım fragmanı merakla bekleniyor. Yayınlanan tanıtıma, İhsan ve Nilgün'ü el ele gören Asena'nın şaşkınlığı damga vuruyor. İşte Sol Yanım 10. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar...  

‘Sol Yanım’ yeni bölümüyle 3 Şubat Çarşamba saat 20:00’de Star’da

Dizide Nilgün, Serra’ya yapılan hırsız iması ile öfkeden deliye dönüyor ve İhsan’ın ofisinin yolunun tutuyor. İkili eski günlerini özlemle anarken yeniden yakınlaşıyor. İhsan, ılımlı tutumuyla Nilgün’ü sakinleştirirken, Asena’nın gelişi ile ortalık karışıyor. İkiliyi duygusal bir anda el ele gören Asena’nın vereceği tepki merak konusu oldu.

Asena, İhsan ve Nilgün’ün geçmişteki ilişkisini öğrenecek mi? İhsan, Asena’ya nasıl bir açıklama yapacak? İhsan ve Nilgün aşkı yeniden alevlenecek mi? Serra üzerindeki hırsız damgasından nasıl kurtulacak.

SOL YANIM 10. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Sol Yanım dizisi 10. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman görüntüleri yayına girer girmez haberimizdeki yerini alacaktır.

Sol Yanım dizisi 9. bölümde gerilim devam ediyor! İşte Sol Yanım 9. yeni bölüm fragmanları ve özeti

SOL YANIM SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Selim, kendini Serra’ya affettirebilecek mi? Serra ve Selim’in ilişkisi bitme noktasına mı geliyor? Nilgün hesap sormak için İhsan’ın yanına gittiğinde nasıl karşılanacak? Selim, Asena’nın kurduğu tuzağı ortaya dökecek mi? Burak yaptıklarından pişman mı oluyor? Nilgün’ün kapısını çalan gizemli kişi kim?

Kutlusay Malikanesi’nde geçen zor gecenin ardından Selim’in kendisine Biricik’in saatiyle ilgili imalı sorular sorması Serra’yı yaralar. Selim, Nazlım’la konuşup gerçeği öğrenince Ali’den hesap sorar ve Asena’nın yaptıklarını anlatmasını ister. Nilgün ise kızına hırsız iması yapılmasından son derece rahatsızdır. İhsan’la konuşmak için ofisin yolunu tutar.

Burak’ın babası, sunduğu maddi imkanları kesince Burak parasızlıkla karşı karşıya kalır. Burak durumunu herkesten saklarken, Serra, Burak’ın babası ile konuşmasına kulak misafiri olur.

Burak ve Biricik, Serra konusunda tartışır. Burak, Biricik’e Serra yenilgisini kabul etmesini söylerken, kendisi de bu entrikalardan yavaş yavaş sıkılmaya başladığını hissettirir.

Gerçeği öğrenen Selim suçluluk duygusuyla perişan olur. Serra’ya kendini affettirmek için var gücüyle çabalayıp öfkesini yatıştırmaya çalışır ancak Serra kendisine yapılmış bu hakareti kabullenemez.

Sol Yanım dizisi bitiyor mu? Sol Yanım final mi yapacak?

Orta Asya'da sevindiren gelişme! 'Türkiye üzerinden dünyayla bağlantı kurmak istiyoruz'
Orta Asya'da sevindiren gelişme! 'Türkiye üzerinden dünyayla bağlantı kurmak istiyoruz'

Orta Asya'da sevindiren gelişme! "Türkiye üzerinden dünyayla bağlantı kurmak istiyoruz"

Bakan Nebati hayata geçen vergi politikalarını açıkladı! Milyonları ilgilendiriyor
Bakan Nebati hayata geçen vergi politikalarını açıkladı! Milyonları ilgilendiriyor

Bakan Nebati hayata geçen vergi politikalarını açıkladı! Milyonları ilgilendiriyor

Araç alım satım yapacaklar dikkat! Yeni dönem başlıyor
Araç alım satım yapacaklar dikkat! Yeni dönem başlıyor

Araç alım satım yapacaklar dikkat! Yeni dönem başlıyor