• $ 5,3234
  • € 6,0499
  • 219.234
  • 98.454
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Siyah Beyaz Aşk'ta Aslı kalbinin sesini dinliyor

Siyah Beyaz Aşk 31. son bölümde, Berber Necdet’in babası olduğunu zanneden Ferhat, katilinin Namık Emirhan olduğunu öğrenir. Namık Emirhan ile yüzleşerek, geçmişin intikamını almak isteyen Ferhat, ondan gelen mesajla ormanda buluşur.

x

Siyah Beyaz Aşk 31. son bölümde, Berber Necdet’in babası olduğunu zanneden Ferhat, katilinin Namık Emirhan olduğunu öğrenir. Namık Emirhan ile yüzleşerek, geçmişin intikamını almak isteyen Ferhat, ondan gelen mesajla ormanda buluşur. Tüm ailenin bir araya gelerek yaptıkları mangal partisini gözleyen Namık Emirhan, mutlu aile tablosu karşısında harekete geçer. Ferhat, gelen mesaj sonrası ormana gider.

Namık Emirhan ile Ferhat, artık karşı karşıya gelirler. Ferhat, geçmişinin intikamını almak istediğini söyler ve silahını Namık’a doğrultur. Namık Emirhan ise Ferhat’ın gerçekleri bilmediğini söyler. Namık Emirhan, Ferhat’ın kendi oğlu olduğunu itiraf eder ve bunca yıldır olan yakınlıklarının bundan kaynaklandığını savunur. Ferhat, duydukları karşısında büyük bir şok yaşar. Yıllardır büyük bir yalanın içinde yaşadığını anlayan Ferhat, ne yapacağını bilemez ve ormanda silah sesleri yükselir.

Aslı, Ferhat’ın peşinden ormana gider. Ferhat’ın yanlış bir şey yapmasından korkan Aslı, onun altından kalkamayacağı yükleri omuzunda taşımasına razı olmaz. Aslı, Ferhat’ı durdurmak için gider. Ferhat, daha fazla yalanın içinde kalamayacağını söyler ve kendi yolunu yeniden çizer. Bu kez yalnız da değildir. Zira Aslı’nın, Ferhat’ı bırakmak gibi bir niyeti yoktur. Ferhat’ın peşinden giden Aslı, onun yaralarını tedavi edeceğini söyler. Ferhat, ümitsiz vaka olduğunu dile getirse de Aslı, kalbinin sesini dinlemekte kararlıdır.

 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Kartal’da Bedrettin Dalan’ın oğlu Barış Dalan’a ait lüks cipi çaldığı iddiasıyla Cemil Özel´in silah

Kartal’da Barış Dalan’a ait lüks cipi çalan hırsızın vurulma anı kamerada

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

'Bence Nanay' İstanbul'da!

Rusya'dan görenleri şaşkına çeviren kareler

En Çok Okunanlar

Maksat Yarışmak Olsun - 11 Ocak 2019

Ataman ile Devr-i Alem - San Miguel - Meksika - 31 Aralık 2018

Diyet Günlüğü - Menopoz - 14 Ocak 2019