• $ 5,8908
  • € 6,6072
  • 253.201
  • 90.847
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Siyah Beyaz Aşk'ta Aslı kalbinin sesini dinliyor

Siyah Beyaz Aşk 31. son bölümde, Berber Necdet’in babası olduğunu zanneden Ferhat, katilinin Namık Emirhan olduğunu öğrenir. Namık Emirhan ile yüzleşerek, geçmişin intikamını almak isteyen Ferhat, ondan gelen mesajla ormanda buluşur.

Siyah Beyaz Aşk 31. son bölümde, Berber Necdet’in babası olduğunu zanneden Ferhat, katilinin Namık Emirhan olduğunu öğrenir. Namık Emirhan ile yüzleşerek, geçmişin intikamını almak isteyen Ferhat, ondan gelen mesajla ormanda buluşur. Tüm ailenin bir araya gelerek yaptıkları mangal partisini gözleyen Namık Emirhan, mutlu aile tablosu karşısında harekete geçer. Ferhat, gelen mesaj sonrası ormana gider.

Namık Emirhan ile Ferhat, artık karşı karşıya gelirler. Ferhat, geçmişinin intikamını almak istediğini söyler ve silahını Namık’a doğrultur. Namık Emirhan ise Ferhat’ın gerçekleri bilmediğini söyler. Namık Emirhan, Ferhat’ın kendi oğlu olduğunu itiraf eder ve bunca yıldır olan yakınlıklarının bundan kaynaklandığını savunur. Ferhat, duydukları karşısında büyük bir şok yaşar. Yıllardır büyük bir yalanın içinde yaşadığını anlayan Ferhat, ne yapacağını bilemez ve ormanda silah sesleri yükselir.

Aslı, Ferhat’ın peşinden ormana gider. Ferhat’ın yanlış bir şey yapmasından korkan Aslı, onun altından kalkamayacağı yükleri omuzunda taşımasına razı olmaz. Aslı, Ferhat’ı durdurmak için gider. Ferhat, daha fazla yalanın içinde kalamayacağını söyler ve kendi yolunu yeniden çizer. Bu kez yalnız da değildir. Zira Aslı’nın, Ferhat’ı bırakmak gibi bir niyeti yoktur. Ferhat’ın peşinden giden Aslı, onun yaralarını tedavi edeceğini söyler. Ferhat, ümitsiz vaka olduğunu dile getirse de Aslı, kalbinin sesini dinlemekte kararlıdır.

 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Atatürk Spor Salonu´nda yapılan müsabakalarda 41 kiloda Zeynep Karakoç ile Hatice Sap mücadele et

Tekvandocu 23 Yıllık Eş Birbirlerine Rakip Oldu

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Türkiye tarihi buluşmaya kilitlendi

Rus lider Putin’den Çinli mevkidaşı Xi Jinping’e sürpriz