İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.0443
  • 4.9991
  • 175.05
  • 112.122
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Siyah Beyaz Aşk 26. son bölüm izle Kanal D’de, Siyah Beyaz Aşk 27. yeni bölüm fragmanı

Her bölümüyle izleyenleri ekrana kilitleyen Siyah Beyaz Aşk son bölüm 16 Nisan akşamı Kanal D’de izleyicilerle buluştu. Siyah Beyaz Aşk son bölüm izleyenler, Siyah Beyaz Aşk 27. yeni bölüm fragmanı hakkında araştırma yapmaya başladı. İlgiyle takip edilen dizide bu hafta; Aslı ile Ferhat, bebek haberiyle hayatlarına yeni bir boyut kazandırır. Kardeşi Yiğit’in gözleri önünde vurulduğuna şahit olan Ferhat, yeni hayatı için önemli kararlar alır. Artık Aslı ve bebeğini düşünerek tehlikeden uzak bir hayatın hayalini kurmaya başlar. Bu teklif, Aslı’nın uzun zamandan beri beklediği bir hadisedir. Ferhat, silahını atarak Aslı’ya verdiği sözlerde ne kadar kararlı olduğunu göstermek ister. Aslı ile Ferhat arasındaki gelişmeler hız kazanırken, Siyah Beyaz Aşk 27. yeni bölüm fragmanı yayında mı? Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak fragman yayınlandığı takdirde haberimizden izleyebilirsiniz.

x

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Siyah Beyaz Aşk son bölüm izleyenler, Siyah Beyaz Aşk 27. yeni bölüm fragmanı hakkında araştırma yapıyor. Siyah Beyaz Aşk son bölümde, Cüneyt’in gelişi, başta Ferhat olmak üzere herkesi harekete geçirir. Aslı, abisi Cem’in katili olarak bildiği Cüneyt’i görünce şaşkınlığını gizleyemez. Cüneyt, affedilmek ister ve ailenin karşısına çıkar. Jülide, yaptığı açıklamayla damgasını vurur. Özge’nin babasının Ferhat olduğunu savunur. Duydukları karşısında şoka giren Aslı, ne diyeceğini bilemez. Aslı ile Ferhat, yeni bir sınavla karşı karşıya gelir. İşte, Siyah Beyaz Aşk son bölüm izleme linki ve 27. yeni bölüm fragmanı. Aslı ile Ferhat, bebek haberiyle hayatlarına yeni bir boyut kazandırır. Kardeşi Yiğit’in gözleri önünde vurulduğuna şahit olan Ferhat, yeni hayatı için önemli kararlar alır. Artık Aslı ve bebeğini düşünerek tehlikeden uzak bir hayatın hayalini kurmaya başlar. Bu teklif, Aslı’nın uzun zamandan beri beklediği bir hadisedir. Ferhat, silahını atarak Aslı’ya verdiği sözlerde ne kadar kararlı olduğunu göstermek ister.

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Aslı ile Ferhat, bebek haberiyle hayatlarına yeni bir boyut kazandırır. Kardeşi Yiğit’in gözleri önünde vurulduğuna şahit olan Ferhat, yeni hayatı için önemli kararlar alır. Artık Aslı ve bebeğini düşünerek tehlikeden uzak bir hayatın hayalini kurmaya başlar. Bu teklif, Aslı’nın uzun zamandan beri beklediği bir hadisedir. Ferhat, silahını atarak Aslı’ya verdiği sözlerde ne kadar kararlı olduğunu göstermek ister.

Fakat Ferhat’ın verdiği sözleri tutması o kadar kolay olmayacaktır. Jülide ile Vildan’ın eğlenmek için çıktıkları gece, Vildan hayatına dair saklı tuttuğu şeyleri dile getirir. Vildan, çocukluğundan beri Ferhat’a aşık olduğunu hatta bir gece birlikte olduklarını itiraf eder. Jülide, hiç beklemediği bir anda çok önemli bir koz elde eder. Vildan ile Cüneyt’in kızı Özge’nin babasının kim olduğunu araştırmaya başlar. Aslı’dan intikam almak için onu bulan Jülide, bu bilgileri Aslı ile paylaşır. Aslı ile Ferhat’ın ayrılması için her şeyi yapmaya hazır olan Jülide, Cüneyt’in eve geri dönüşüyle sessizliğini bozar.

Cüneyt’in gelişi, başta Ferhat olmak üzere herkesi harekete geçirir. Aslı, abisi Cem’in katili olarak bildiği Cüneyt’i görünce şaşkınlığını gizleyemez. Cüneyt, affedilmek ister ve ailenin karşısına çıkar. Jülide, yaptığı açıklamayla damgasını vurur. Özge’nin babasının Ferhat olduğunu savunur. Duydukları karşısında şoka giren Aslı, ne diyeceğini bilemez. Aslı ile Ferhat, yeni bir sınavla karşı karşıya gelir.

Öte yandan Ferhat, intikam için kolları sıvar ve Cüneyt’i öldürmeye yeltenir. Aslı’ya verdiği sözü tutmakta zorlanan Ferhat, önemli bir kararın eşiğindedir.

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM İZLE

SİYAH BEYAZ AŞK KONUSU

Sevmeyi unutmuş, gerektiğinde gözünü karartıp can alabilen Ferhat’la; yüreği sevgi dolu, kendini insanları iyileştirmeye adamış doktor Aslı’nın hikayesini konu alan “Siyah Beyaz Aşk” ın genel hikayesi ve künyesi şöyle; Erkeğin kararmış kalbine, çiçek açtırmaya yemin etmiş bir kadın düşer.  Can alan el, hayat veren elle buluşur. Aşk en olmazı oldurur. Çünkü Aşk bütün kötülükleri temize çeker, değiştirir, iyileştirir!

SİYAH BEYAZ AŞK OYUNCULARI

İbrahim Çelikkol-Ferhat Aslan

11 yaşındayken babasının gözlerinin önünde öldürülmesiyle bütün hayatı değişir. Tertemiz hayat dolu bir çocuk olan Ferhat, dayısı Namık sayesinde kirli işlere bulaştırılır ve ailesi için kendisini feda eder. Namık’ın sağ kolu ve en güvendiği kişidir. Namık’ın bütün karanlık işlerini yapar. Korkusuz ve yeri geldiğinde acımasızdır. İçindeki sevgiyi sonsuza dek gömdüğüne inanır.

Birce Akalay-Aslı Çınar

Lise çağında babasını kaybeder. Hayata olan bağlılığı, umudunu hiç kaybetmemesi ve mücadeleci kişiliği onu ayakta tutar. Ağabeyi Cem ile birlikte yaşar. Başarılı ve yardımsever bir genel cerrahtır. Bağımsız ruhludur. Hayat doludur. İnsanların sevgi ve emekle değişebileceklerine, iyileşebileceklerine inancı tamdır.

Muhammet Uzuner-Namık Emirhan

Annesi ve babasını kaybettikten sonra kardeşlerine bakabilmek için her işe girip çıkmış, en sonunda da kirli işlere bulaşmıştır. Yaşadığı zorluklar Namık’ı hırslı ve acımasız biri haline getirmiştir. Politikaya atılmaya karar verdikten sonra işleri Ferhat’a devredip, yardımsever bir iş adamı kimliğine bürünmüştür. Belediye başkanlığı seçimlerine hazırlanmaktadır. Amacına ulaşmak için her yolun mübah olduğuna inanır.

Arzu Gamze Kılınç-Yeter Aslan

Beş çocuklu yoksul bir ailede büyümüştür. Zorla istemediği bir adamla evlendirilir. Yeter, mutsuzluğunun hıncını çocuklarından çıkarır. Hırsları yüzünden büyük hatalar yapar, bu da çocuklarının ona karşı cephe almasına neden olur. Özellikle Ferhat’la arasında yıkılmaz bir duvar vardır. Yeter’in en büyük isteği Ferhat’ın sevgisini yeniden kazanabilmektir.

Ece Dizdar-İdil Yaman

İzmir’de doğmuştur. Zeki ve başarılı olan İdil, ailesinin maddi imkansızlıkları nedeniyle çalışarak eğitim hayatını sürdürmüştür. Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi okumuştur. İşinde çok başarılıdır. Namık’ın siyaset danışmanıdır. Güçlü ve iktidar sahibi erkeklerden hoşlanır.

Ferhat Aslan (İbrahim Çelikkol)

11 yaşındayken babasının gözlerinin önünde öldürülmesiyle bütün hayatı değişir. Tertemiz hayat dolu bir çocuk olan Ferhat dayısı Namık sayesinde kirli işlere

bulaştırılır ve ailesi için kendisini feda eder. Namık’ın sağ kolu ve en güvendiği kişidir. Namık’ın bütün karanlık işlerini yapar. Korkusuz ve yeri geldiğinde acımasızdır. İçindeki sevgiyi sonsuza dek gömdüğüne inanır.

2009 yılında TRT1'de ekrana gelen "M.T.A." dizisinde rol aldı. 2010 yılına gelindiğinde Fox TV'de "Keskin Bıçak" ve Show TV'de "Karadağlar" dizilerinde oynadı. 2011 yılında İffet dizisinde "Cemil" karakterine hayat verdi.

2012 senesinde büyük bir gişeye imza atan Fetih:1453 filminde oynadığı "Ulubatlı Hasan" rolüyle büyük yankı uyandırdı.

2013 yılında başrollerini Özgü Namal, Burçin Terzioğlu ve Mustafa Üstündağ ile beraber paylaştığı "Merhamet" dizisinde rol aldı.

2014 yılında "Kod Adı Reaksiyon" dizisinde Erdal Beşikçioğlu, Selen Soyder, Nehir Erdoğan, İsmail Demirci ve Yurdaer Okur ile beraber oynadı. Yine aynı yıl 'Sadece Sen' adlı sinema filminde Belçim Bilgin ile başrolleri paylaştı.

2015 yılında "Kördüğüm" dizisiyle televizyon ekranlarına geri dönen İbrahim Çelikkol 2016 senesinde ise, TRT ekranlarının mini dizisi Seddülbahir 32 Saat'te "Mehmet" rolüne hayat verdi.

Aslı Çınar (Birce Akalay)

Lise çağında babasını kaybeder. Hayata olan bağlılığı, umudunu hiç kaybetmemesi ve mücadeleci kişiliği onu ayakta tutar. Ağabeyi Cem ile birlikte yaşar. Başarılı ve yardımsever bir genel cerrahtır. Bağımsız ruhludur. Hayat doludur. İnsanların sevgi ve emekle değişebileceklerine, iyileşebileceklerine inancı tamdır.

2004 Türkiye Güzellik yarışmasında üçüncü olan Birce Akalay, Avrupa Güzellik Yarışması'nda Türkiye'yi temsil etti ve yarı finale çıktı. 2004-2007 yılları arasında Star TV ve TV8'de spor spikerliğinin yanı sıra Şampiyonlar Ligi Özel ve 8. Etap gibi programları da hazırlayıp sundu. 2007 yapımı olan Kader ve yine 2007 yapımı Senin Uğruna dizisinde baş karakterleri canlandırmıştı. Aynı zamanda 2008 Asi adlı TV dizisine konuk oyuncu olarak katıldı.. Bunların yanı sıra oyuncu 2008'de vizyona giren Son Ders ve 2009 Ekim aynında vizyona giren Nefes filmlerinde rol aldı.

2009 yılında TRT 1'de ekrana gelen Alayına İsyan isimli dizinde de Sevtap rolüne hayat veren Birce Akalay, 2009'un Eylül ayında Sizi Seviyorum isimli sinema filminde Emre Altuğ ile başrolleri paylaştı. 2009'da atv'nin yeni sezon dizilerinden Kış Masalı'nda Zişan rolüyle izlediğimiz Birce Akalay'ın aynı yıl TRT Müzik kanalında başlayan ve TV8'de devam eden programı Sinema Dünyası bir yayın dönemi devam etmiştir. 2010 yılında eski eşi Murat Ünalmış ile birlikte Ürgüp'te bir aşkı anlatan Yer Gök Aşk dizisinde Havva karakterini canlandırdı. 2013 yılında yakında atv ekranlarında Başbakan Adnan Menderes'in hayatını konu alan "Ben Onu Çok Sevdim" dizisinde opera sanatçısı Ayhan Aydan karakterini oynadı. 2013 yılında TRT 1'de yayınlanan "Böyle Bitmesin" dizisine konuk oyuncu olarak katıldı. Kanal D'de yayınlanan "Küçük Ağa" dizinde Sinem karakterini canlandıran Birce Akalay, Küçük Ağa dizisinde başrolü paylaştığı Sarp Levendoğlu ile 1 Ağustos 2014 tarihinde evlendi. 2 yıl süren evliliklerinin ardından şiddetli geçimsizlik sebebiyle 17 Ocak 2017'de boşandı. 2015 yılında ATV'de yayınlanmakta olan Evli ve Öfkeli adlı dizide dört başrolden birini üstlendi.

Cüneyt Koçak (Cahit Gök)

Çocukluğunu yetimhanede geçiren Cüneyt, Namık’ın yeğeni Vildan ile evlidir.Bu evlilikten bir kızı vardır. Küçük yaşlardan itibaren kirli işlerin içindedir. Namık’ın güvendiği adamlardan biridir. Cüneyt, Namık’ın sağ kolu olmayı istemektedir. Gözü Ferhat’ın yerindedir. Ancak hırsları Cüneyt’i zor durumda bırakacaktır.

7 Ekim 1981 tarihinde İstanbul’da doğan Cahit Gök, Bütün eğitim hayatı boyunca bu şehirde ikamet eder. Ezel dizisinde canlandırdığı genç Kenan Birkan rolüyle tanınan Gök; Bir Bulut Olsam, Av Mevsimi, Çalgı Çengi, O Hayat Benim gibi yapımlarda da rol alır.

Gülsüm Aslan (Sinem Ünsal)

Fethat ve Yiğit’in kızkardeşi, Yeter’in kızı olan Gülsüm ailenin en küçüğüdür. Bu yüzden el bebek gül bebek büyümüştür. Ailesi dağılınca annesi ile birlikte Ferhat’ın peşinden gider. Ancak zamanla tek başına kalır. Yaşadığı yasak aşk yüzünden büyük acı çeker.

Genç ve güzel oyuncu Sinem Ünsal, daha önce Çoban Yıldızı adlı dizinin kadrosunda yer almıştır. Siyah Beyaz Aşk, oyuncunun rol aldığı ikinci projedir.

Yiğit Aslan (Deniz Celiloğlu)

Küçük yaşta babasını kaybeden Yiğit için hayattaki en önemli insan ağabeyi Ferhat’tır. Ta ki yolları ayrılana kadar. Yiğit, Ferhat’ın aksine kendisine bambaşka bir hayat kurar. Ailesi ile bütün ilişkisini bitirir ve savcı olur. Kendi hayatında, karısı ve çocuğu ile birlikte yaşarken, Ferhat’ın tekrar hayatına girmesi Yiğit’i derinden etkiler. Yiğit’e göre suçlu olan ailesi olsa bile cezasını çekmelidir.

Mimar Sinan Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan Deniz Celiloğlu, uzun yıllar ekranda olan Kanıt dizisinde canlandırdığı Komiser Selim rolüyle tanınır. Çalıkuşu, Öğrenci İşleri, Ev gibi yapımlarda rol alır.

İdil Yaman (Ece Dizdar)

Namık’ın danışmanı olan İdil, zeki, iyi eğitimli ve tuttuğunu koparan bir kadındır. Amacına ulaşmak için önüne çıkan engelleri aşma konusunda üstüne yotur. Aile hayatının yoksul geçmesi nedeniyle küçük yaşta çalışmaya başlar. Namık’la aralarında duygusal bir bağ vardır.

1981 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Ece Dizdar, babasını görevi nedeniyle yurt içinde birçok ilde, yurt dışında ise değişik ülkelerde yaşar. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. Beş Kardeş, En Son Babalar Duyar, Esir Şehrin İnsanları ,Hayalet gibi projelerde yer alır.

Namık Emirhan    (Muhammet Uzuner)

Zorlu bir hayat yaşayan Namık, bu hayatın sonunda hırslı ve acımasız birine döner. Ailesini kaybettikten sonra kardeşlerine bakmak için kirli işlere bile bulaşır. Güçlendikçe politikaya da atılmaya karar verir. Bir yandan belediye başkanlığı seçimlerine hazırlanırken, diğer yandan yardımsever bir portre çizmeye çalışır. Bütün işlerine Ferhat’ı koşturur.

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı'ndan mezun olan Muhammet Uzuner, mezun olduktan sonra Antalya Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Atölyesi'ni kurar. 2004 yılına kadar Antalya’da oyuncu ve yönetmen olarak görev yapar. Ardından İstanbul’a yerleşir.

Yeter Aslan (Arzu Gamze Kılınç)

Yeter, yoksul bir ailede büyümüş, sevmediği bir adamla evlenmek zorunda kalmıştır. Hırsı sürekli hata yapmasına neden olur. Çocukları ile arasında kapanmaz bir uçurum vardır. En çok güvendiği oğlu Ferhat’ı geri kazanmak için elinden geleni yapar. Gülsüm ve Savcı Yiğit’in de annesidir. Aslında hayatında çok önemli bir sır vardır.

1969 yılında Ankara’da dünyaya gelen Arzu Gamze Kılınç, tiyatro eğitimi aldıktan sonra pekçok yapımda rol alır. Bu yapımlar arasında tiyatro oyunları, diziler ve sinema filmleri vardır. Çiçek Taksi, Sır Çocukları, Gönülçelen, İntikam rol aldığı yapımlardandır.

Şehidimiz Ömer Halisdemir davasında karar açıklandı 18 sanığa ağırlaştırılmış müebbet

Ömer Halisdemir davasında karar çıktı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Diyarbakır'da 4 terörist etkisiz hale getirildi

En Çok Okunanlar