• $8,1423
  • €9,8024
  • 466.283
  • 1355.06
06 Mart 2021 Cumartesi 17:32 | Son Güncelleme:

Sıla Türkoğlu kimdir, kaç yaşında? Emanet dizisinin Seher'i Sıla Türkoğlu aslen nereli, evli mi?

Sıla Türkoğlu kimdir, kaç yaşında" Emanet dizisinin Seher'i Sıla Türkoğlu aslen nereli, evli mi"

Emanet dizisindeki kadın başrol oyuncusu Sıla Türkoğlu, 'Seher' karakterine hayat vermektedir. Daha önce Yemin dizisinde Emir'in fiziksel engelli kardeşi Suna'yı canlandırmış mimikleri ile hemde güzelliği ile Yemin izleyicisini büyüleyen Sıla Türkoğlu şimdi de Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet'te dikkat çeken isimler arasında. Emanet dizisinde Seher karakterini canlandıran Sıla Türkoğlu hayat hikayesi ile birlikte hakkında merak edilen tüm detaylar haberimizde.

Sıla Türkoğlu, Emanet dizisindeki 'Seher' karakteriyle dikkat çeken isimler arasında. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile büyük beğeni toplayan Emanet dizisinde Sıla Türkoğlu başrolde oynamaktadır. Peki Sıla Türkoğlu kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, evli mi, hangi dizi ve filmlerde oynadı?

EMANET SEHER KİM?

Seher Yusuf'un emanetini alan kişidir. Ablası Kevser ölürken oğlu Yusuf'u kardeşi Seher'e emanet etmiştir; yıllardır ablası Kevser'i Kırımlı ailesi yüzünden göremeyen Seher ablasının ölümü ile sarsılırken bu acılara dayanamayan babası Yusuf'da kalp krizi geçirir ve ölür. Bir anda hem ablasını hemde babasını kaybeden Seher'in hayata tutunacak tek dalı ablasının Emanet'i Yusuf kalmıştır.

Kırımlı ailesinden yeğeni Yusuf'u kurtarmak isteyen Seher taşlaşmış bir kalbi olan Yaman'ı yumuşatmak ve insafa getirmek için uğraşırken Yaman'a aşık olacaktır.

SILA TÜRKOĞLU KİMDİR?

18 Nisan 1999 da İzmir'de dünyaya gelen Sıla Türkoğlu 21 yaşının içindedir. İzmir'in güzel kızlarından biri olan üstüne üstülük bir de Bornovalı olan Sıla Türkoğlu Ağlama Anne dizisi ile oyunculuğa daha 19 yaşında başlamıştır.

Tunay Menajerlik ile çalışan Sıla Türkoğlu Bornova Hatice Güzelcan Anadolu Lisesi mezunu olan Sıla Türkoğlu üniversite eğitimi almadan oyunculuk dersleri almaya başlamış daha lise öğrencisi iken setlerde yer almıştır. Şimdi de Yemin dizisi yapımcısı Nazmiye Yılmaz'ın gözüne girmeyi başaran Sıla Türkoğlu yapımcı Nazmiye Yılmaz'a başrol oynayabileceğini ispat etmiştir. Zaten Yemin dizisinden de milyonlarca hayranı olan Sıla Türkoğlu da güzelliği ve oyunculuk yetenekleri ile artık günlük dizi de başrol oynamayı hak ediyordu. Sıla Türkoğlu bir çok otorite tarafından yetenekleri ile de övgü almıştı. Sıla Türkoğlu'nun amaçları arasında büyük bir dizi de başrol oynamak ve üniversite okumak var.

SILA TÜRKOĞLU KAÇ YAŞINDA?

Sıla Türkoğlu 21 yaşındadır ve 18 Nisan 1999 doğumludur.

Sıla Türkoğlu 1.68 cm boyunda ve Sıla Türkoğlu 55 kg ağırlığındadır.

Sıla Türkoğlu'nun bilinen bir erkek arkadaşı veya sevgilisi yoktur.

<p>Aşı çalışmalarının önce klinik ardından faz-1, faz-2 ve faz-3 çalışmalarından oluştuğunu belirten

Yerli aşıya nasıl gönüllü olabiliriz?

Tarla sürerken buldu! Şimdi Çorum Müzesi'nde sergileniyor

Türk televizyonlarında şimdiye kadar sorulmuş en ilginç sorular

Baharın müjdecisi leylekler Ardahan'ı renklendiriyor