İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.7073
  • 5.5003
  • 197.15
  • 103.200
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Şevkat Yerimdar'da ayrıldılar mı?

Şevkat Yerimdar 37.bölümde tesisatçılar savaşı çıkması komik sahnelere neden oldu. Ancak Esin ve Şevkat ilişkisinde bir kırılma noktası yaşandı.

x

Şevkat Yerimdar 37.bölümde tesisatçılar savaşı çıkması komik sahnelere neden oldu. Ancak Esin ve Şevkat ilişkisinde bir kırılma noktası yaşandı. Sürekli ayrılık sözünün geçmesinden sıkılan Şevkat, Esin’e tepki gösterdi. Peki, Şevkat ve Esin ayrılacak mı? 

ŞEVKAT YERİMDAR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ludmila’nın fikir değiştirmesi Esin ve Şevkat’i zor durumda bırakır. Ludmila’yı ikna etmek için farklı yollar denerler. Sonunda Ludmila polise olanları itiraf etmeyi kabul eder. Fakat bu sefer de geçireceği bir trafik kazasıyla, hafızasını kaybedecek ve işler yeniden karışacaktır.

İsmail istifa eder. Artık daha fazla Cuma’nın yanında çalışmaya dayanamamaktadır. Kendi tesisatçı dükkanını açmaya karar verir. Fakat dükkanını Cuma’nın dükkanının karşısına açması Cuma ile iplerin iyice gerilmesine sebep olur. Artık mahallede tesisatçılar savaşı vardır.

Esin’in her kavgalarında ayrılma isteği ile kendisine gelmesinden bıkan Şevkat bu kez aralarındaki ilişkiyi noktalayabilecek açıklamalarda bulunacak. Esin’in “Artık bu duruma katlanamıyorum” demesi ise bardağı taşıran son damla olacak. “Katlanamıyorsan ayrılalım o zaman” diyen Şevkat kendisi ve kız arkadaşı için zorlu bir karar vermek durumunda kalacak. Öte yandan Cuma’ya rakip olan çırağı bu kez kendi işinin patronu olacak.

 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
İBB Cumhurbaşkanı Erdoğan´ı ağırlamanın onurunu yaşadı

İBB Cumhurbaşkanı Erdoğan´ı ağırlamanın onurunu yaşadı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Önümüzdeki ay başlıyor! 1,5 milyar lira katkı sağlayacak

Beyazperdenin efsanesi 35 yaşında

En Çok Okunanlar