• $8,0694
  • €9,6945
  • 451.494
  • 1409.19
26 Şubat 2021 Cuma 08:56 | Son Güncelleme:

Yasak Elma ara mı veriyor? Yasak Elma'nın çekimleri duracak mı?

Yasak Elma ara mı veriyor" Yasak Elma'nın çekimleri duracak mı"

FOX TV'nin reyting rekortmeni dizisi Yasak Elma'nın setinde koronavirüs paniği yaşanıyor. Dizide Yıldız'ı canlandıran Eda Ece'nin koronavirüs test sonucu pozitif çıktı. Dizinin hayranları ise Yasak Elma'nın çekimleri duracak mı? sorusuna yanıt arıyorlar. Öte yandan Eda Ece dışında 3 kişinin daha test sonucunun pozitif olduğu iddia edildi. Peki, Yasak Elma'nın çekimleri duracak mı? İşte son durum...

Sevilen dizi Yasak Elma'nın setine koronavirüs sıçradı. Başarılı oyuncu Eda Ece'nin koronavirüs testinin pozitif çıkması üzerine sette panik yaşanıyor. Dizinin takipçileri ise Yasak Elma'nın çekimleri duracak mı? sorusuna yanıt arıyorlar. Konuya ilişkin son durum bilgisi haberimizde...

SETTE KORONAVİRÜS PANİĞİ

Pazartesi akşamları Fox Tv'de yayınlanan ve büyük bir kitleye hitap eden Yasak Elma dizisinin başrol oyuncusu Eda Ece'nin koronavirüs test sonucu pozitif çıktı.

Ece'nin evde kendini karantinaya aldığı süreci çok ağır geçirdiği öğrenildi. Set çalışanlarından 3 kişinin daha koronavirüse yakalandığı öne sürüldü. (2. Sayfa)

YASAK ELMA ÇEKİMLERİ DURACAK MI?

Koronavirüs vakasının ardından Yasak Elma'nın çekimlerinin akıbetine dair henüz resmi bir bilgi paylaşılmadı Konuya ilişkin açıklama olması durumunda güncel bilgileri haberimizin içerisinde aktaracağız.

<p>Libya Başbakanı Dibeybe, 5 başbakan yardımcısı ve 14 bakanı ile Türkiye'ye geldi. Abdulhamid Dibe

Libya'nın kritik ziyareti dünyada nasıl yankı buldu?

Eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut hayatını kaybetti

Erzurum'un asırlık camilerinde Kovid-19 nedeniyle ramazan buruk geçiyor

Bakan Çavuşoğlu, NATO Konseyi Toplantısı'na katılmak üzere Brüksel'e geldi