• $8,1578
  • €9,7188
  • 453.08
  • 1368
06 Mart 2021 Cumartesi 00:41 | Son Güncelleme:

Seni Çok Bekledim 7. yeni bölüm fragmanı yayına girdi mi? Seni Çok Bekledim 6.son bölümde neler yaşandı?

Seni Çok Bekledim 7. yeni bölüm fragmanı yayına girdi mi" Seni Çok Bekledim 6.son bölümde neler yaşandı"

Seni Çok Bekledim dizisi 6. bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken ekranların sevilen dizisi Seni Çok Bekledim 6. son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Dizide Erol, hastanede yaşam mücadelesi verirken Selo'nun peşine düşen Cemal, onu bulamayacak. Peki Seni Çok Bekledim 7. yeni bölüm fragmanı yayında mı?

Seni Çok Bekledim dizisi 6. bölümü ile dün akşam Star TV'de izleyicisiyle buluştu. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı Seni Çok Bekledim dizisi 6. son bölümü ile izleyiciyi ekrana kilitledi. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken ekranların yeni dizisi Seni Çok Bekledim'in iddialı 6. son bölümün ardından yeni bölüm merak konusu oldu. Dizide Selo tarafından vurulan Erol, hastanede yaşam mücadelesi vermektedir. İşte dizinin 7. yeni bölüm fragmanı ve 6. son bölümde yaşananlar.

SENİ ÇOK BEKLEDİM 7. BÖLÜM FRAGMANI

Seni Çok Bekledim dizisi 7. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayına girer girmez haberimizdeki yerini alacaktır.

SENİ ÇOK BEKLEDİM 6. SON BÖLÜM İZLEME LİNKİ

SENİ ÇOK BEKLEDİM 6. BÖLÜM 2. FRAGMANI

SENİ ÇOK BEKLEDİM 6. BÖLÜM ÖZETİ! DİZİDE NELER OLUYOR?

Selo tarafından vurulan Erol, hastanede yaşam mücadelesi verirken tüm bu olanlar için kendini suçlayan Kadir bir an evvel Selo'yu polise teslim etmek için elinden geleni yapar. Babasını bulacağını ümit ederken bir ikiz kardeşi olduğu gerçeğiyle yüzleşen Ayliz, annesiyle yüzleştiğinde ne cevap alacaktır? Oğlu Umut'la kaçak durumuna düşen Selo, her şeyi geride bırakıp uzaklara gitmeyi başarabilecek mi?

SENİ ÇOK BEKLEDİM DİZİ KONUSU NEDİR?

Depremde dağılmış bir aile, kendini kaybetmiş, hayata tutunmakta zorlanan bir adam ve aşka kapılarını kapatmış yaralı bir kadının birbirlerinin hayatlarını değiştirmesinin hikayesi...

13 Mart 1992. Eren ailesinin büyük bir depremle dağıldığı tarih. Kadir Eren, 17 yaşında öldü sanılıp diğer cesetlerin yanına konulurken açar gözlerini. Hayata dönmüştür dönmesine ama canından çok sevdiği babasını kaybetmiştir. Annesi başka bir adamla evlenmiştir. Kadir bir daha tutunamaz hayata, hep bir şeyler eksiktir. Ta ki Ayliz'i görünceye kadar...

O gün parmağından çıkarmadığı babasının yadigarı yüzüğü yuvarlanıp Ayliz'in ayaklarının dibine gelir. Tıpkı babasının yüzüğünün annesine gelmesi gibi. O andan itibaren hayat onları hep bir araya getirir. Bu karşılaşmalar Kadir'i her seferinde Ayliz'e daha da yakınlaştırsa da Ayliz'i ürkütmektedir. Çünkü Ayliz bir başkasıyla evlenmek üzeredir.

İki ailenin iç içe geçmiş kirli sırları bir bir ortaya çıkarken, Kadir ve Ayliz'in aşkı bu sınavdan geçebilecek mi?

Yapım: Skala Yapım ve DNZ FİLM

Yönetmen: Şahin Altuğ

Oyuncular:

Kadir: Özcan Deniz

Ayliz: İrem Helvacıoğlu

Cemal: Mustafa Uğurlu

Hidayet: Yıldız Kültür

Selahattin: Caner Şahin

Erol: İlhan Şen

Mihre: Lila Gürmen

Rıza: Ali İpin

İsmet: Durul Bazan

Meryem: Türkü Turan

Zaza: Hakan Ummak

Şebnem: Sibel Şişman

Serkan: Gürkan Güzeyhuz

Osman Efe: Şehsuvar Aktaş

Davut: Mehmet Ulay

Songül: Selen Domaç

Sibel: Nihan Büyükağaç

Nezahat: Damla Makar

Umut: Ömer Gökay Şanlıer

<p>Libya ile çok yönlü anlaşmaların olacağını belirten Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Eray

Türkiye'nin Ukrayna ve Libya siyaseti nasıl olacak?

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (13 Nisan 2021)

Azerbaycan'da 'Savaş Ganimetleri Müzesi' açıldı

Ramazan davulcuları ilk mesailerine başladı