• $8,3005
  • €10,1276
  • 488.981
  • 1444.9
27 Nisan 2021 Salı 10:06 | Son Güncelleme:

Seni Çok Bekledim dizisi neden final yapıyor? Seni Çok Bekledim 13. bölüm final fragmanı yayında!

Seni Çok Bekledim dizisi neden final yapıyor" Seni Çok Bekledim 13. bölüm final fragmanı yayında!

Star Tv dizisinde yayınlanan Seni Çok Bekledim dizisi final bölümü ile bu hafta ekrana gelecek. Merakla beklenen Seni Çok Bekledim 13. bölüm final fragmanı yayınlandı. Diziyi ilgiyle izleyenler hayal kırıklığı yaşarken seyirciler şimdi "Seni Çok Bekledim neden final yapıyor?" sorusuna cevap arıyor.

Seni Çok Bekledim 13. final bölüm fragmanı Star Tv izleyicisiyle buluştu. Başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun paylaştığı Seni Çok Bekledim 13. bölümü ile ekranlara veda edecek. Aşk, intikam, dram yüklü senaryosu ile dikkat çeken dizinin final yapması takipçilerini üzerken "Seni Çok Bekledim neden final yapıyor? Neden bitiyor?" soruları sorulmaya başlandı

SENİ ÇOK BEKLEDİM REYTİNG KURBANI OLDU!

Reyting savaşları olarak da bilinen izlenme oranları pek çok yapımın ipinin çekilmesine neden olmaktadır. Bu alanda en çok merak edilen günler arasında Cuma bulunmaktadır. Çünkü cuma günleri hem diziler hem de yarışma programları arasında rekabet oluşmaktadır. Geçtiğimiz aylarda yayın hayatına başlayan; Seni Çok Bekledim gibi dizisi isteneni karşılamamıştır. Günü değişen ve Çarşamba günü yayına giren Seni Çok Bekledim dizisindeki reytinginde herhangi bir değişiklik yaşanmadı.

Seni Çok Bekledim 28 Nisan Çarşamba günü final bölümü ile ekrana gelecek.

SENİ ÇOK BEKLEDİM 13. BÖLÜM FRAGMAN (FİNAL)


SENİ ÇOK BEKLEDİM 13. FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Mihre öğrendiği gerçeklerin ardından Eren Ailesi'ni bir araya getirmek için harekete geçer, ancak bu sandığı kadar kolay olmayacaktır. Ayliz, bir yandan ailesi ile ilgili mücadele verirken bir yandan da öğrendikleriyle sarsılır. İçinde bulunduğu zor durumu Kadir'le paylaşıp paylaşmama konusunda ikilemde kalır.

Kadir, ailesiyle ilgili büyük sırrı öğrendikten sonra yıkılmıştır. Ne yapacağını bilemez halde kendi içinde bir yolculuğa çıkar. Kadir'in hem kendinin hem de ailesinin yaralarını sarmak için çıktığı bu yolculuk onu ummadığı bir sona ulaştırır.

Şebo, Zaza'yla ilgili duygularından emin olur ve harekete geçer. Ancak Zaza'ya yakın olmak sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Selo, ne yapacağını bilemez haldedir. Kendini çaresiz ve yalnız hissederken Meryem'le dertleştir. Sonunda kararını vermiştir. Attığı adımın ardından herkesi bir sürpriz beklemektedir.

SENİ ÇOK BEKLEDİM DİZİ KONUSU NEDİR?

Depremde dağılmış bir aile, kendini kaybetmiş, hayata tutunmakta zorlanan bir adam ve aşka kapılarını kapatmış yaralı bir kadının birbirlerinin hayatlarını değiştirmesinin hikayesi...

13 Mart 1992. Eren ailesinin büyük bir depremle dağıldığı tarih. Kadir Eren, 17 yaşında öldü sanılıp diğer cesetlerin yanına konulurken açar gözlerini. Hayata dönmüştür dönmesine ama canından çok sevdiği babasını kaybetmiştir. Annesi başka bir adamla evlenmiştir. Kadir bir daha tutunamaz hayata, hep bir şeyler eksiktir. Ta ki Ayliz'i görünceye kadar...

O gün parmağından çıkarmadığı babasının yadigarı yüzüğü yuvarlanıp Ayliz'in ayaklarının dibine gelir. Tıpkı babasının yüzüğünün annesine gelmesi gibi. O andan itibaren hayat onları hep bir araya getirir. Bu karşılaşmalar Kadir'i her seferinde Ayliz'e daha da yakınlaştırsa da Ayliz'i ürkütmektedir. Çünkü Ayliz bir başkasıyla evlenmek üzeredir.

İki ailenin iç içe geçmiş kirli sırları bir bir ortaya çıkarken, Kadir ve Ayliz'in aşkı bu sınavdan geçebilecek mi?

Yapım: Skala Yapım ve DNZ FİLM

Yönetmen: Yasemin Türkmenli

Senaryo: Hakan Haksun, Pervin Bozan, Elif Başaran, Eylül İdiman

Oyuncular:

Kadir: Özcan Deniz

Ayliz: İrem Helvacıoğlu

Cemal: Mustafa Uğurlu

Hidayet: Yıldız Kültür

Selahattin: Caner Şahin

Erol: İlhan Şen

Mihre: Lila Gürmen

İsmet: Durul Bazan

Meryem: Türkü Turan

Zaza: Hakan Ummak

Şebnem: Sibel Şişman

Serkan: Gürkan Güzeyhuz

Osman Efe: Şehsuvar Aktaş

Davut: Mehmet Ulay

Songül: Selen Domaç

Sibel: Nihan Büyükağaç

Nezahat: Damla Makar

Umut: Ömer Gökay Şanlıer

  • seni çok bekledim
  • seni çok bekledim 13 bölüm fragmanı
  • seni çok bekledim final
  • seni çok bekledim final mi yapıyor
<p>Şeyma Subaşı ve  Mohammed Al Saloussi evleniyor! Haberi böyle duyurdu</p><p>Mohammed Al  S

Haftanın Magazin Başlıkları... Şeyma Subaşı Evleniyor!

Bakan Karaismailoğlu, Trabzon'da inceleme ve ziyaretlerde bulundu

Osmaniye'de tarlada bulunan yaban kedisi yavruları bakıma alındı

''Istanbul Photo Awards 2021'' kazananları açıklandı