• $8,5593
  • €10,1009
  • 495.77
  • 1351.59
27 Mayıs 2021 Perşembe 09:19 | Son Güncelleme:

Sen Çal Kapımı yeni sezon ne zaman başlayacak? Sen Çal Kapımı yeni bölüm yayın tarihi açıklandı mı?

Sen Çal Kapımı yeni sezon ne zaman başlayacak" Sen Çal Kapımı yeni bölüm yayın tarihi açıklandı mı"

Sen Çal Kapımı dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu. Fox Tv'de yayınlanan dizinin başrolünde Kerem Bursin ve Hande Erçel yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Altan Dönmez'in oturduğu yapımın senaryosu ise Ayşe Üner Kutlu'ya ait. Peki, Sen Çal Kapımı yeni sezon ne zaman başlayacak? Sen Çal Kapımı yeni bölüm yayın tarihi açıklandı mı?

Sen Çal Kapımı yeni sezonun ne zaman başlayacağı hakkında yoğun araştırmalar yapılıyor. Fox Tv'nin iddialı yapımları arasında yer alan dizi bir kaç ay önce sezon finali yapmıştı. Yeni bölümleri ile bomba bir giriş yapacak olan dizinin başrolünde Kerem Bursin ve Hande Erçel bulunuyor. Sezon tanıtımı geçtiğimiz haftalarda yayınlanan Sen Çal Kapımı yeni sezon ne zaman başlayacak? Sen Çal Kapımı yeni bölüm yayın tarihi açıklandı mı?

SEN ÇAL KAPIMI YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Yapımını MF Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Altan Dönmez'in oturduğu ve senaryosunu Ayşe Üner Kutlu'nun kaleme aldığı "Sen Çal Kapımı" dizisinin yeni sezon tanıtımı izleyiciyle buluştu.

Farklı ülkelerde hayran sayılarını gün geçtikçe katlayan, yayınlandığı süreçte Twitter'da trendtopic listelerinden hiç düşmeyen, romantik sahneleriyle büyüleyen "Sen Çal Kapımı", iddialı yeni sezonuyla izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor.

Oyuncu kadrosunda; Kerem Bürsin ve Hande Erçel'in yanı sıra Neslihan Yeldan, Evrim Doğan, Anıl İlter, Elçin Afacan, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt ve Sinan Albayrak gibi birçok başarılı isimleri barındıran dizi 9 Haziran Çarşamba itibarıyla her Çarşamba saat 20.00'de yeni bölümleriyle FOX'ta.

SEN ÇAL KAPIMI SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Eda ve Serkan yaşadıkları tehlikeye rağmen dilek kutusunda şanslarını denemeye devam ederler. Serkan hastalığından bahsetmeden hayatın tadını çıkartmak isterken kimse ondaki bu değişikliğe bir anlam verememektedir.

Serkan ve Eda sarı karavanlarında farklı bir yaşam tarzı deneyimlerler. Serkan'ın bu beklenmedik kararları Eda'nın da aklını karıştırmaktadır. Hayallerindeki karavanda sevdiği adamla hayatı dolu dolu yaşarken onları bekleyen tehlikenin farkında değildir. Başlarına gelen son olay Serkan'ın sırrının ortaya çıkmasına neden olacak mıdır?

  • Sen Çal Kapımı
  • Sen Çal Kapımı yeni sezon ne zaman
  • Sen Çal Kapımı yeni bölüm ne zaman
  • Sen Çal Kapımı yeni bölüm tarihi
  • Sen Çal Kapımı son bölümde neler oldu
  • fox tv Sen Çal Kapımı
<p>Sosyal medyada toplumsal algıyı manipüle etmek için birçok yalan servis ediliyor. </p><p>Bazı yay

Hepsi teker teker deşifre oldu... İşte haftanın yalanları

Kuzey Makedonya'nın zarafet sembolü... Osmanlı mirası Alaca Cami

2020 Tokyo Olimpiyatları görkemli törenle açıldı

Bayraktar TB3, TCG Anadolu'da birlikte görev yapacak