• $ 6,8651
  • € 7,7988
  • 399.515
  • 118713
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
01 Temmuz 2020 Çarşamba 15:24 | Son Güncelleme:

Sen Çal Kapımı oyuncu kadrosunda kimler var?

İzleyici ile buluşmaya hazırlanan Sen Çal Kapımı için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Fox TV'de yayın yayınlanacak olan diziyi MF Yapım üstleniyor. Vatandaşların yakından takip ettiği yeni dizi kaliteli oyuncuları ile seyirci karşısına çıkacak.

Sen Çal Kapımı dizisi Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşacak. Dizinin çekimleri haziran ayında İstanbul’da başladı. Romantik komedi tarzı dizinin yapımcılığını üstelenen MF Yapım'ı dizi Sen Çal Kapımı ne zaman başlıyor? Sen Çal Kapımı konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? soruları merak ediliyor. 

SEN ÇAL KAPIMI KONUSU NEDİR?

 Eda Yıldız (Hande Erçel) zorlu şartlar altında aldığı yurt dışı bursu, Serkan Bolat (Kerem Bursin) tarafından kesilir. Serkan Bolat, Eda Yıldız’a onunla 2 ay nişanlı taklidi yapması şartı ile bursunu geri vereceğini söyler. Hayata karşı tüm umudunu eğitime bağlayan Eda, nefret ettiği adamın teklifini başta kabul etmese de işlerin seyri değişince mecbur kalacaktır. Tutkulu ve zorlu bir ilişkiye yelken açarlar.

SEN ÇAL KAPIMI OYUNCULARI KİMLERDİR?

Sen Çal Kapımı dizisinden birbirinden değerli oyuncu kadrosu yer alıyor. Dizinin başrolünde Hande Erçel ve Kerem Bursin yer alıyor. Ayrıca Neslihan Yeldan, Bige Önal, Evrim Doğan, İsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter, Melisa Döngel, Çağrı Çıtanak, Elçin Afacan, Sitare Akbaş, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt, Dorukhan Kenger ve İlkyaz Arslan gibi yetenekli ve değerli oyuncular kadroda yer alacak. 

Maltepe'de araç markete girdi... Feci kaza kamerada

Maltepe'de araç markete girdi... Feci kaza kamerada

Uyarılar fayda etmedi; İstanbul'da minibüsler tıka basa doldu, kap

Uyarılar fayda etmedi; İstanbul'da minibüsler tıka basa doldu, kapılar kapanmadı

Genç fenomen Taha Duymaz zahter salatası için mutfakta!

Genç fenomen Taha Duymaz zahter salatası için mutfakta!

Dünyanın nazar boncuğu 'Meke Gölü'nde bir damla su kalmadı

Dünyanın nazar boncuğu 'Meke Gölü'nde bir damla su kalmadı