• $7,4301
  • €8,9912
  • 444.699
  • 1569.35
13 Aralık 2020 Pazar 10:00 | Son Güncelleme:

Sen Çal Kapımı dizisine yeni bir karakter katılıyor

Sen Çal Kapımı dizisine yeni bir karakter katılıyor

Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in başrollerini paylaştığı FOX TV'nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı bir dönem reytinglerindeki düşüşten sonra yoluna dolu dizgin devam ediyor. Senaryosu genişleyecek olan diziye yeni bir karakter katılıyor.

FOX TV'nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı, gününü değiştirerek çarşambadan cumartesiye geçtikten sonra üzerindeki kara bulutlardan kurtuldu. Bir dönem reyting sorunları yaşayan dizi cumartesiye geçtikten sonra yeniden toparlamaya başladı.

Senaryosunda da değişiklikler yapıldığı anlaşılan dizide hikayeyi daha cazip hale getirecek yenilikler yaşanacağa benziyor.

SEN ÇAL KAPIMI'YA YENİ SOLUK

Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in başrollerini paylaştığı diziye yeni bir karakter katılacağı öğrenildi. İddiaya göre, Ayşegül İşsever, Eda'nın babaannesi "Semiha" karakteriyle Sen Çal Kapımı'ya dahil olacak.

Hikayenin genişlemesi için Serkan ve Eda'nın arasını açacak "Semiha" rolündeki Ayşegül İşsever için Hande Erçel ile uyumlu olduğu yorumları yapıldı.

Ayşe İşsever Leyla, Kadın İsterse, Belalı Baldız gibi dizilerde oynamıştı. Adını Feriha Koydum dizisindeki Hülya karakteriyle dikkatleri üzerine çeken İşsever, Diriliş Ertuğrul ve Bizim Hikaye dizilerindeki rolleriyle de hatırlanıyor. Oyuncu son olarak Güvercin dizisiyle ekranlara gelmişti.

<p>Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nden canlı bağlantıyla AK Parti 7. Olağan

Başkan Erdoğan: Eyvallahımız olmayacak

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Kızılırmak buz tuttu

Türk mühendisler yaptı! Samur suya indirildi