• $8,155
  • €9,7089
  • 457.312
  • 1393.24
04 Nisan 2021 Pazar 10:10 | Son Güncelleme:

Sen Çal Kapımı 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Çal Kapımı 38. bölüm full izle!

Sen Çal Kapımı 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı" Sen Çal Kapımı 38. bölüm full izle!

Başrollerini Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in paylaştığı aratan Sen Çal Kapımı dizisi cumartesi akşamlarının sevilen dizileri arasında yer alıyor. Başrollerini Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in paylaştığı dizinin yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan, Ender Mıhlar ve Altan Dönmez oturuyor. Peki, Sen Çal Kapımı 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Cumartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi Sen Çal Kapımı 38. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Başrollerini Kerem Bürsin ve Hande Erçel'in paylaştığı dizi izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başardı. Dizinin son bölümünde Serkan'ın rahatsızlığı Eda'yı derinden etkilemiştir ve zor bir karar vermek zorundadır. Sen Çal Kapımı 38. bölüm izleme linki ve 39. bölüm fragmanı ile ilgili detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

SEN ÇAL KAPIMI 39. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Sen Çal Kapımı yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimiz içerisine eklenecektir.

SEN ÇAL KAPIMI 38. BÖLÜM ÖZETİ

Eda ve Serkan havaalanında karşılaşırlar ama hiç umulmadık bir şekilde... Serkan'ın rahatsızlığı Eda'yı derinden etkilemiştir ve zor bir karar vermek zorundadır. Diğer taraftan Selin vazgeçmemeye kararlıdır. Yaşadığı rahatsızlık ve sonrasında gelişen olaylar Serkan'ı hayatıyla ilgili radikal kararlar almaya iter. Serkan'ın yeni kararları herkesi şaşkına çevirmiştir. Eda ve Serkan aşklarına yeni bir başlangıç yapmak için aradıkları fırsatı bulabilecekler mi?

SEN ÇAL KAPIMI 38. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Beşiktaş, Erzurum'a ayak bastı

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü