• $7,4083
  • €8,9603
  • 416.584
  • 1471.39
18 Şubat 2021 Perşembe 19:36 | Son Güncelleme:

FOX dizisi Sen Çal Kapımı 32. yeni bölüm fragmanı yayında! Sen Çal Kapımı yeni bölümde neler oluyor

FOX dizisi Sen Çal Kapımı 32. yeni bölüm fragmanı yayında! Sen Çal Kapımı yeni bölümde neler oluyor

Sen Çal Kapımı 32. bölümü ekrana gelmeye hazırlanıyor. Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in başrollerini paylaştığı Sen Çal Kapımı 32. yeni bölüm fragmanı yayına girdi. Yapımını MF Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Altan Dönmez'in oturduğu ve senaryosunu Ayşe Üner Kutlu'nun kaleme aldığı Sen Çal Kapımı dizisi heyecan dolu son bölüm ve yeni bölüm fragman detayları haberimizde..

Sen Çal Kapımı 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile izleyiciyi ekrana kilitleyen Sen Çal Kapım 32. yeni bölümünde yaşanacaklar şimdiden merak konusu oldu. Dizide Selin de memnundur bu durumdan. Eda için artık oyun başlamıştır. İşte Sen Çal Kapımı 32. yeni bölüm fragmanı ile ilgili detaylar...

Sen Çal Kapımı yeni bölümüyle Cumartesi 20.00'de FOX'ta!

SEN ÇAL KAPIMI 32. BÖLÜM FRAGMANI

SEN ÇAL KAPIMI 31. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Eda'nın beklenmedik evlilik açıklaması herkesi şoke eder. Herkes çok sevinir. Selin de memnundur bu durumdan. Eda için artık oyun başlamıştır. Ne olursa olsun Serkan'ı yeniden kendisine âşık edecektir. Serkan her şeyden habersiz yoluna devam ederken, Eda da amacına adım adım ilerler. Fakat Eda hiç beklemediği bir sürpriz ile karşılaşır. Bakalım bu sürpriz Eda'nın oyununu nasıl etkileyecektir?

SEN ÇAL KAPIMI KONUSU

Hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda, yurtdışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat'la karşı karşıya gelir. Serkan Bolat, kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa Eda'ya bursunu geri vermeyi teklif eder.

Eda nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda , bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar. Çünkü aşk zordur. Ve bu yüzden muhteşemdir.

Oyuncular:

HANDE ERÇEL

KEREM BÜRSİN

NESLİHAN YELDAN

EVRİM DOĞAN

ANIL İLTER

MELİSA DÖNGEL

ÇAĞRI ÇITANAK

ELÇİN AFACAN

SİTARE AKBAŞ

BAŞAK GÜMÜLCİNELİOĞLU

ALİCAN AYTEKİN

SARP BOZKURT

İLKYAZ ARSLAN

İLAYDA ÇEVİK

<p>Başkan Recep Tayyip Erdoğan, 'Darbe bir insanlık suçudur. 28 Şubat'ı yaşadım, 28 Şubat'ın farkınd

Başkan Erdoğan'dan 28 Şubat mesajı: Darbe bir insanlık suçudur

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek