• $7,5422
  • €9,0323
  • 411.169
  • 1538.04
18 Şubat 2021 Perşembe 01:03 | Son Güncelleme:

Sen Çal Kapımı 30. yeni bölüm fragmanı yayında mı?

Sen Çal Kapımı 30. yeni bölüm fragmanı yayında mı"

Sen Çal Kapımı 29.son bölümü ekrana geldi. Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in başrollerini paylaştığı Sen Çal Kapımı 30. yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Yapımını MF Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Altan Dönmez'in oturduğu ve senaryosunu Ayşe Üner Kutlu'nun kaleme aldığı Sen Çal Kapımı dizisi heyecan dolu son bölüm ve yeni bölüm fragman detayları haberimizde..

Sen Çal Kapımı 29.son bölümü ile ekrana geldi. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile izleyiciyi ekrana kilitleyen Sen Çal Kapım son bölümün hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Dizide Kaza sonrası Eda için Serkan'dan iyi haber bekleyerek geçen acı dolu günler başlar. İşte Sen Çal Kapımı 29.son bölümü ve 30.yeni bölüm fragmanı ile ilgili detaylar...

Sen Çal Kapımı yeni bölümüyle Cumartesi 20.00'de FOX'ta!

SEN ÇAL KAPIMI SON BÖLÜM İZLE

SEN ÇAL KAPIMI 29. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Serkan’ın uçağı İtalya’ya iş için giderken kaybolur. Eda gelinliği içinde perişan bir halde yere yığılır. Düğün için toplanmış olan herkes şaşkınlık ve korku içindedir. Uçağın düştüğü kesinleşir ama Serkan ortada yoktur.

Kaza sonrası Eda için Serkan’dan iyi haber bekleyerek geçen acı dolu günler başlar. Serkan’ın kaybı herkesin hayatında derin yaralar açmıştır. Onun yokluğunda Eda, Serkan’ın arkadaşları ve Aydan da merak ve acı içindedir. Birbirlerine destek olarak hem özel hayatlarını sürdürmeye hem de Artlife Mimarlık’taki işleri aksatmadan sürdürmeye çalışırlar.

Sonunda Serkan geri döner. Hem de yanında tanıdık biriyle. Sağlığı yerindedir ama geçen süre içinde hayatında çok şey değişmiştir. Bu değişimler Eda’yı derinden sarsar. İnsanlar şaşkınlık içindeyken Eda bu değişim karşısında direnç göstermeye kararlıdır.

SEN ÇAL KAPIMI KONUSU

Hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda, yurtdışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat’la karşı karşıya gelir. Serkan Bolat, kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa Eda’ya bursunu geri vermeyi teklif eder.

Eda nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda , bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar. Çünkü aşk zordur. Ve bu yüzden muhteşemdir.

<p>Ermenistan üzerindeki küresel güç mücadelesinin uzun süreceğini söyleyen Altınbaş Üniversitesi Öğ

Ermenistan'daki durum kimi, nasıl etkileyecek?

Kahramanmaraş'ta 3 mahalle karantinaya alındı

Türkiye'deki yaban hayatı fotokapana yakalandı

Güneş patlamalarının kaynağı ilk kez belirledi