• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
27 Aralık 2020 Pazar 19:50 | Son Güncelleme:

Sen Çal Kapımı son bölümde neler oldu? Sen Çal Kapımı 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı...

Sen Çal Kapımı son bölümde neler oldu" Sen Çal Kapımı 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı...

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Sen Çal Kapımı 25. bölüm fragmanı yayınlandı! Başrollerini Kerem Bürsin ve Hande Erçel'in paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisi yine çok özel bir bölümle izleyenleriyle buluştu. Dizinin 24. bölümünde Semiha Hanım, Serkan ve Eda'nın yokluğundan istifade, şirkette olağanüstü hal ilan eder. İşte Sen Çal Kapımı dizisinde dün akşam yaşananlar ve 25. bölüm fragmanı sizlerle...

Başrollerini Kerem Bürsin ve Hande Erçel'in paylaştığı Sen Çal Kapımı dün akşam 24. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Ayşe Üner Kutlu'nun kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Altan Dönmez'in oturduğu dizinin 24. bölümünde Eda ilişkilerinin yıprandığını hissediyor ve Serkan ile yeni yılda yeni bir başlangıç yapmak istiyor. Sen Çal Kapımı 25. bölüm fragmanı ve 24. bölüm özeti ile ilgili detaylara haberimiz içerisinden ulaşabilirsiniz.  


SEN ÇAL KAPIMI 25. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Sen Çal Kapımı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki linke tıklayarak fragmana ulaşabilirsiniz.

YENİ BÖLÜM FRAGMANINI SEYRETMEK İÇİN TIKLAYIN

SEN ÇAL KAPIMI 24. BÖLÜM ÖZETİ

Eda, ihale konusunda Balca'nın tuzağına düşmedi; ancak gelen gizli ortağın babaannesi Semiha Hanım çıkması, Serkan'ın güvenini sarsar. Serkan derhal şirketten çıkıp gider, Eda peşinden koşup gizli ortağın kimliğini o gün o dakikaya kadar kendisinin de bilmediğini ona anlatmaya çalışır. Serkan dinlemez. Eda'ysa vazgeçmez. Serkan'ın peşinden gider.

Semiha Hanım, Serkan ve Eda'nın yokluğundan istifade, şirkette olağanüstü hal ilan eder. Herkesi çağırdığı toplantıda laf arasında Alptekin Bey'i tehdit ettiğini ve onun da yurt dışına kaçtığını söyleyiverir. Herkesi karşısında hazır ola geçiren bu kadının sıradaki durağı Ayfer ve Eda'nın evidir.

Aydan, Alptekin'den gelen boşanma sözleşmesi karşısında ne yapacağını şaşırmış, o da soluğu Ayfer Hanım'da almıştır. Ayfer, Aydan ve Seyfi'yi annesinin gazabından korumak üzere ayaküstü bir plan kurar ve Aydan'ı komşusu Aysun olarak tanıtır.

Eda, eninde sonunda Serkan'a kendini dinletmenin bir yolunu bulur. İlişkilerinin çok yıprandığı hususunda ikisi de hemfikirdir. Serkan, yeni yıl ile yepyeni bir başlangıç yapmayı ister. Geçmişte bırakmak istediği babaannesi hayatının orta yerine bomba gibi düşen Eda'nınsa yeni başlangıçlarla ilgili soru işaretleri vardır.

Yeni yıl büyüsü Serkan ve Eda'yı sarabilecek mi? Yepyeni başlangıçlar mümkün müdür? Saatler gece 12'yi gösterdiğinde birbirlerine ilişkileri hakkında kararlarını bildirmek üzere sözleşirler.

SEN ÇAL KAPIMI 24. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Sen Çal Kapımı'da flaş ayrılık kararı: Sosyal medyadan duyurdu

<p>CHP’nin yayın organı Halk TV’de program sunan Özlem Gürses MHP lideri Devlet Bahçeli&

Sağlık Bakanlığından Halk TV sunucusu Özlem Gürses'e yalanlama: Öyle bir personelimiz yok

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Ankara'nın simgelerinden Kuğulu Park buz tuttu

İşte Galatasaray'ın gündemindeki golcü oyuncular