• $ 6,8565
  • € 7,7352
  • 388.667
  • 116903
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
17 Ocak 2019 Perşembe 09:04 | Son Güncelleme:

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı yayında! 37. bölümde Nefes'e ne olacak?

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı izleyici karşısına çıktı. Sen Anlat Karadeniz 37. Gölüm fragmanı nefes kesti. ATV’nin sevilen dizisi her hafta Çarşamba akşamları ekrana geliyor. Dizinin sevenleri her hafta yayınlanan bölümün ardından heyecanla yeni bölüm fragmanını beklemeye başlıyorlar. Tahir, Nefes ve Vedat arasında yaşananlar heyecanla takip ediliyor. Yeni bölüm fragmanında, Tahir, “Bana söylemeliydin Nefes” diyor. Fragmanda Vedat’ın sesi duyuluyor. Vedat, “Bunun bedelini ödeyeceksiniz hepiniz” diyor. Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı ve detaylar haberimizde sizlerle.

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz 37. Yeni bölüm fragmanı izleyicinin kafasında soru işaretleri oluşturdu. Nefes’e bir şey olup olmayacağı merak ediliyor. Nefes Vedat’ın eline mi düşüyor? Fragmana dair detayları inceleyelim. Yeni bölüm fragmanında, Tahir, “Bana söylemeliydin Nefes” diyor. Fragmanda Vedat’ın sesi duyuluyor. Vedat, “Bunun bedelini ödeyeceksiniz hepiniz” diyor. Daha sonra bütün kadınlar karlar içerisinde gösteriliyor. Kadınlar bir ses duyuyor ve koşmaya başlıyorlar. Nefes ayağı takılıp düşüyor. Fragman Nefes’in Tahir diye seslenmesiyle sona eriyor. Sen Anlat Karadeniz yeni bölümü ile 23 Ocak tarihinde ATV ekranlarında yayınlanacak. Detaylar haberimizde sizlerle.

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Sen Anlat Karadeniz yeni bölümü ile 23 Ocak’ta ekrana gelecek.

?

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM ÖZETİ

Mercan, Vedat yerine Berrak'ı asmak üzereyken Tahir yetişir. Berrak'ı kurtaran Tahir, Nefes'in ondan gizli yaptıklarını öğrenince Nefes'ten hesap sorar. Vedat'ın elinde delil olmadığını düşünen kadınlar yıkılmayıp tüm güçleriyle işe sarılırken, Vedat harekete geçer. Kadınlar polisleri kapıda görünce ne yapacak? Tutuklu yargılanmalarına karar verilen Asiye, Nefes, Mercan, Nazar ve Berrak hapishaneye sevk edilirken hepsi kendini suçluyor. Bu savaşı gerçekten Vedat mı kazandı, yoksa her şey yeni mi başlıyor?

SEN ANLAT KARADENİZ KONUSU

Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz’e sığınan Nefes’le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir’in imkansız aşkının anlatıldığı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor.

Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman’ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Ayasofya için kritik gün... Yeniden ibadete açılacak mı?

Ayasofya için kritik gün... Yeniden ibadete açılacak mı?

Doğu Anadolu'nun arpa ve buğday tarlaları havadan görüntül

Doğu Anadolu'nun arpa ve buğday tarlaları havadan görüntülendi

Bakan Çavuşoğlu Almanya'da: İşte ilk fotoğraflar

Bakan Çavuşoğlu Almanya'da: İşte ilk fotoğraflar

Tunceli'de bir köy daha karantinaya alındı

Tunceli'de bir köy daha karantinaya alındı