• $ 5,7217
  • € 6,3073
  • 275.891
  • 101849
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Sen Anlat Karadeniz dün akşam neden yoktu? Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm hangi gün?

ATV'nin dünkü yayın akışında Sen Anlat Karadeniz yer almıyor. Yayın akışında dizinin yer almamasıyla birlikte tüm izleyiciler Sen Anlat Karadeniz neden yok? Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm ne zaman? sorularını araştırmaya başladılar. ATV'nin dünkü yayın akışında Sen Anlat Karadeniz'in yer almayışı tüm izleyicileri meraklandırdı. Çarşamba günlerinin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz 51. son bölümü ile izleyicileri ekrana kitlemişti. Peki, Sen Anlat Karadeniz 52. bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte tüm bu soruların yanıtları haberimizin içerisinde yer alıyor.

Sen Anlat Karadeniz dün akşam neden yayınlanmadı? Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm ne zaman?' sorularının yanıtları tüm Sen Anlat Karadeniz izleyicileri tarafından araştırılıyor.  Çarşamba akşamlarının en sevilen dizileri arasında yer alan Sen Anlat Karadeniz 51. son bölümü ile izleyicileri heyecanlandırmayı başarmıştı. Peki, Sen Anlat Karadeniz 52. bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte tüm bu soruların yanıtları haberimizin içerisinde yer alıyor. 

SEN ANLAT KARADENİZ NEDEN YAYINLANMADI?
ATV yayın akışında dün Sen Anlat Karadeniz yerine Türkiye Kupası Finali Akhisarspor - Galatasaray maçı yer aldı.

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?
Sen Anlat Karadeniz, 22 Mayıs Çarşamba günü saat 20.30'da yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. 

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Mustafa batan gemiden sağ çıkmayı başarır; ancak tayfalar için aynı şey söz konusu değildir. Kaleliler telafisi olmayan kayıplarının yasını tutarken tüm aile birbirine daha da kenetlenir. Tahir gemiyi batıranın Genco olduğunu öğrenince hesap sormak için onun organize ettiği partiyi basar. Orada Murat'la karşılaşan Tahir için artık sorun Genco olmaktan çok ötedir. Tahir şimdi kardeşini kurtarmanın derdindedir. Yiğit, Hazan öğretmenini yere göğe sığdıramazken Tahir'in onu korumak için yaptıkları, küçük çocuğun babasına ilk kez tavır almasına sebep olur. Yiğit ortadan kaybolur. Nefes ve Tahir'in onu buldukları yerde ise hepsi için ayrı bir sınav başlayacaktır.

SEN ANLAT KARADENİZ HİKAYESİ
Nefise ve Tahir'in imkansız aşkını konu alan dizide, geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz'e sığınan Nefes'le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir'in hikayesine yer veriliyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor. Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman'ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Rusya Savunma Bakanlığı, Rus nükleer denizaltısının, 350 kilometre uzaklıktaki bir gemiyi füzeyle

350 Km Uzaklıktaki Hedefi Vurdu! İşte Rus Nükleer Denizaltısı

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Altından daha değerli ikonik bir koku: Orris