• $8,0726
  • €9,6779
  • 460.838
  • 1403.63
27 Mart 2019 Çarşamba 11:09 | Son Güncelleme:

Sen Anlat Karadeniz 43. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sen Anlat Karadeniz 43. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı"

Her hafta Çarşamba günü saat 20.00’da ATV ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz’in 43. Bölüm fragmanı henüz gelmedi. Fragman yayınlandığı takdirde haberimize eklenecektir.

Her hafta Çarşamba günü saat 20.00’da ATV ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz’in 43. Bölüm fragmanı henüz gelmedi. Fragman yayınlandığı takdirde haberimize eklenecektir.

SEN ANLAT KARADENİZ 42. BÖLÜM ÖZETİ

Yiğit, Tahir'in peşinden koşarken Vedat'ın kucağına düşer. Oğlu için harekete geçtiği anda ayağı sakatlanan Nefes'in artık Vedat'a karşı koyması imkânsızdır.

Nazar ve Murat'ın elleri Saniye ve Cemil karşısında kenetlenir. Sevdalarına söz geçiremeyen çift birbirine siper olurken, Cemil'in artık Nazar diye bir kızı yoktur.

Tahir, Vedat'ın babasının Fikret olduğunu öğrenir; ancak şimdi kafasında Saniye'ye dair daha büyük bir soru işareti belirmiştir.

SEN ANLAT KARADENİZ DİZİSİNİN KONUSU NE?

Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz’e sığınan Nefes’le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir’in imkânsız aşkının anlatıldığı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor.

Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman’ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

<p>İrlandalı şair ve düzyazı yazarı James Clarence Mangan hem Osmanlı Divan şiirlerini çevirmiş hem

Türkiye aşığı İrlandalı şair: Mangan

Amerikalı Rapçi Kanye West'in ayakkabısı 2 milyon dolardan satışa çıktı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC'de

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Nisan 2021)