• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
20 Şubat 2021 Cumartesi 09:18 | Son Güncelleme:

Sefirin Kızı'ndan sonra Kuzey Yıldızı İlk Aşk da aynı sorunu yaşadı! Başrol yeni bölümde yer almadı!

Sefirin Kızı'ndan sonra Kuzey Yıldızı İlk Aşk da aynı sorunu yaşadı! Başrol yeni bölümde yer almadı!

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk, yeni bölümünde başrol oyuncusuna yer veremeyecek. Daha önce Neslihan Atagül, sağlık problemleri nedeniyle Sefirin Kızı dizisine veda etmek zorunda kalmıştı. Şimdi de Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin başrol oyuncusu sağlık sorunları nedeniyle yeni bölümde olmayacağını duyurdu.

Cumartesi günlerinin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk, bu akşam yeni bölümü ile akranlara gelecek. Cumartesi günleri Gönül Dağı ile reyting rekabeti içinde olan dizi başarılı bir ivme gösteriyor. Ancak yakın bir zamanda alınan haber dizinin sevenlerini üzdü.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi, Sefirin Kızı dizisiyle benzer bir kaderi paylaştı. Dizinin yeni bölümünde güzel oyuncu Aslıhan Güner, sağlık problemleri nedeniyle yer alamayacak.

ASLIHAN GÜRLER NEDEN KUZEY YILDIZI İLK AŞK YENİ BÖLÜMÜNDE YER ALAMIYOR?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın başrol oyuncusu Aslıhan Gürler, hasta olduğunu ve bu sebepten dolayı sete çıkamadığını duyurdu. Sosyal medya hesabından açıklama yapan güzel oyuncu, sevenlerinin yüreğine su serpti. Gürler, yaptığı açıklamada, "Çok şükür iyiyim. İki haftadır yaşamış olduğum rahatsızlıklarla ilgili tedavim iyiye dönük sonuç veriyor. Bu süreçte hem yönetmenim, hem yapım ekibimiz, hem de ekip arkadaşlarımın desteğiyle iyileşme sürecim şükür daha iyiye gidiyor. Güzel dualarınız için teşekkür ediyorum. İşimin başındayım çok çok teşekkürler, sevgiler. Kuzey Yıldızı İlk Aşk" dedi.

<p>DİSK'e bağlı Genel-İş ile Maltepe Belediyesi arasındaki toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde anlaşm

Maltepe'de 5 gündür çöp toplanmıyor

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek