• $8,155
  • €9,7089
  • 457.312
  • 1393.24
06 Nisan 2021 Salı 08:09 | Son Güncelleme:

Sefirin Kızı final mi yapacak? Sefirin Kızı kaç bölüm sonra bitecek?

Sefirin Kızı final mi yapacak" Sefirin Kızı kaç bölüm sonra bitecek"

Star Tv'nin sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Sefirin Kızı'nın final yapacağı konuşuluyor. Sefirin Kızı final mi yapacak? Sefirin Kızı kaç bölüm sonra bitecek? gibi soruların yanıtları tüm dizi takipçileri tarafından merak ediliyor. Neslihan Atagül'ün zorunlu ayrılığının ardından Tuba Büyüküstün kadroya dahil oldu. Fakat oynadığı Mavi karakteri de Sefirin Kızı dizisini kurtaramadı..

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Sefirin Kızı Nare ve Sancar'ın 'destan' olarak nitelendiliren aşklarını konu ediniyordu. Kimsenin tahmin etmediği bir durum nedeniyle dizinin hikayesinde çok büyük değişikler yaşandı. Neslihan Atagül'ün yaşadığı sağlık problemleri, diziye devam etmesine olanak vermedi. Sefirin Kızı final mi yapacak? Sefirin Kızı bitiyor mu? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu.

SEFİRİN KIZI FİNAL Mİ YAPACAK?

Gazeteci Birsen Altuntaş, Sefirin Kızı dizisinin bu sezon final yapacağı bilgisini paylaştı. Çekimleri Muğla'da yapılan dizinin final yapmasına kısa bir süre kaldı. Dizi 52. bölümde ekrana veda edecek. Bu akşam 47. bölümü yayınlanacak olan dizi, 5 bölüm sonra bitiyor.

Aslında bu durumun baştan planlandığı da belirtilmekte. Sefirin Kızı dizisinin en baştan beri 52 bölüm olarak planlandığı ifade ediliyor.

<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Beşiktaş, Erzurum'a ayak bastı

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü