• $8,5057
  • €10,2744
  • 499.359
  • 1441.33
05 Mayıs 2021 Çarşamba 09:58 | Son Güncelleme:

Sefirin Kızı son bölüm full izle! Sefirin Kızı 51. bölüm izle tek parça!

Sefirin Kızı son bölüm full izle!  Sefirin Kızı 51. bölüm izle tek parça!

Star Tv'nin sevilen dizisi Sefirin Kızı dün akşam 51. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün'ün başrollerini paylaştığı, Sefirin Kızı salı günü izleyici ile buluşuyor. Sefirin Kızı'nın yapımına NGM ve O3 Medya birlikte imza atıyor. Dizinin yeni bölümünde; Sancar, Mavi'den ve kızından ayrı geçirdiği zamanın acısını çıkarırken bir taraftan da hem Mavi'yi hem de Melek'i korumak için kalıcı bir çözüm arar....

Salı akşamlarının büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Sefirin Kızı dün akşam 51. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Dizinin yeni bölümünde; Sancar, Mavi'den ve kızından ayrı geçirdiği zamanın acısını çıkarırken bir taraftan da hem Mavi'yi hem de Melek'i korumak için kalıcı bir çözüm arar. Doğum vaktinin de kapıya dayanması bu inziva hayatını Mavi için gittikçe riskli bir hale getirmektedir...

SEFİRİN KIZI 51. BÖLÜM İZLE!


SEFİRİN KIZI 51. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sancar, Mavi'den ve kızından ayrı geçirdiği zamanın acısını çıkarırken bir taraftan da hem Mavi'yi hem de Melek'i korumak için kalıcı bir çözüm arar. Doğum vaktinin de kapıya dayanması bu inziva hayatını Mavi için gittikçe riskli bir hale getirmektedir.

Sedat'ın eskisinden daha tehlikeli ve dengesiz tutumları Güven'in bile ondan kurtulmak istemesine neden olur. Ne var ki Sedat elindeki bilgilerle bu kez Güven'i sıkıştırır. Mavi'ye ulaşmak için ne kadar ileri gidebileceğini kimse tahmin edememektedir.

Elvan, aklının ve kalbinin Yahya'ya karşı ne hissettiği konusunda aynı yerde durduğunu düşündüğü bir zamanda yeni bir Dudu sınavıyla karşılaşır. Bu sınavdan geçip geçemeyeceklerini ise Yahya'nın atacağı adımlar belirleyecektir.

Sancar ve Mavi'nin tüm işleri yoluna koyabileceklerini düşündükleri bir anda Sedat'ın beklenmedik hamlesiyle her şey tepetaklak olur. Mavi ve Melek'in hayatı tehlikeye girerken Sancar, onları kurtarabilmek için zamana karşı girdiği bu yarışı kazanabilecek mi?

SEFİRİN KIZI OYUNCULARI KİMLER?

Dizide; Engin Akyürek 'Sancar Efe' karakterini canlandırırken, Tuba Büyüküstün ise 'Mavi' karakterini canlandırıyor.

Doğukan Polat, Hivda Zizan Alp, Ferit Aktuğ, Yalçınkaya, Erdal Küçükkömürcü, Gonca Cilasun, Cemre Öktem ve Şafak Başkaya'nın da oyuncu kadrosunda yer aldığı dizinin çekimleri Ege'de yapılıyor.

Yönetmenliğini Emre Kabakuşak'ın yaptığı dizinin senaryosunu ise Eylem Canpolat, Ozan Aksungur, Defne Gürsoy, Oğuz Ayaz, Gamze Arslan Çelik ve Ozanser Uğurlu kaleme alıyor.

Baraj 38. bölüm izle tek parça! Baraj son bölüm full izle!

  • Sefirin Kızı son bölüm izle
  • Sefirin Kızı 51. bölüm izle
  • Sefirin Kızı 51. bölüm full izle
  • tek parça izle
  • star tv Sefirin Kızı izle
  • kesintisiz izle
<p>Tarihçi-Yazar Koray Şerbetçi bu hafta Kestirmeden Tarih  programında Kudüs özel bölümüyle karşını

Medeniyetlerin aynası Kudüs… Kadim şehre kim ne getirdi?

NASA Mars'ın 3 boyutlu görüntülerini yayınladı

Düştüğü dere yatağında 5 gün mahsur kaldı

Mersin sahilinde bulundu! Sahil güvenlik hemen çalışma başlattı