• $7,4001
  • €8,951
  • 416.021
  • 1471.39
07 Şubat 2021 Pazar 11:56 | Son Güncelleme:

Savaşçı dizisi 5. sezon fragmanı nefes kesti!

Savaşçı dizisi 5. sezon fragmanı nefes kesti!

Savaşçı 99.son bölümü ile ekrana gelmiş ve ardından yayın hayatına ara vermişti. FOX ekranlarında dizi severlerin karşısına çıkan Savaşçı dizisi 100. yeni bölüm için heyecan dorukta.

Savaşçı 5. sezon için nefesler tutuldu. 100. bölüm ile ekrana kaldığı yerden devam edecek olan Savaşçı dizisinin yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu.

SAVAŞÇI 5. SEZON FRAGMANI

Kopuz Albay’ı korumak için kurşunların önüne atlayan Yüzbaşı Kağan, Merlin’in adamları tarafından vurulur. Büyük şok yaşayan Kopuz Albay bir yandan çatışırken, bir yandan da ağır yaralı olan Kağan’ı ateş çemberinden çıkarmak için çareler düşünür. Ancak bu o kadar kolay olmayacaktır. Çünkü Merlin ikinci planını çoktan devreye sokmuştur.

Yörük Haydar ve Kılıç Timi’nin diğer üyeleri ise Kopuz Albay ve Kağan Yüzbaşı’yı kurtarmak için her şeyi göze almış, hemen harekete geçmek isterler. Ancak Kutalmış Paşa timin bu isteğine önce karşı çıksa da sonra beklenmedik hamlesiyle herkesi şaşırtır. Gerilim gittikçe tırmanırken Kopuz Albay ve Kağan Yüzbaşı için artık çok az zaman kalmıştır…

<p>Antarktika'da Brunt Buz Sahanlığı'ndan 1,270 kilometrekarelik büyük bir parça buzul, çatlayarak k

Antarktika'dan korkutan görüntü: 1,270 kilometrekarelik buzul parçası kopma noktasına geldi

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek