• $8,3983
  • €10,1713
  • 502.98
  • 1460.86
03 Haziran 2021 Perşembe 10:23 | Son Güncelleme:

Savaşçı dizisi yolun sonuna geldi! Final kararı alındı

Savaşçı dizisi yolun sonuna geldi! Final kararı alındı

Başrollerinde Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Ekin Mert Daymaz, Serenay Aktaş ve Anıl Tetik gibi isimlerin rol aldığı Fox TV'de ekrana getirilen Savaşçı dizisi hakkında kanaldan izleyenleri üzecek haber geldi. Reytinglerde bekleneni karşılamayan Savaşçı dizisinin 2 bölümün ardından ekran macerasını noktalayacağı öğrenildi.

Fox TV ekranlarında yayınlanan başrollerinde Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Ekin Mert Daymaz, Serenay Aktaş ve Anıl Tetik'in rol aldığı Savaşçı dizisiyle ilgili beklenmedik bir gelişme yaşandı.

4 sezon boyunca ekranalardı fırtına gibi esen, 5. sezonda da birbirinden ünlü isimleri kadrosuna dahil eden Savaşçı dizisi, beklenen izlenme oranını yakalayamadı. Tamer Karadağlı'nın diziye dahil olmasının ardından reytinglerde yükseliş yaşanırken eski başarısının gerisinde kaldı.

Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı, Savaşçı dizisine veda ederken 6 yeni isimle anlaşma sağlandı ancak dizinin kaderini değiştirecek bir gelişme yaşanmadı. Berk Oktay'ın veda edip Yasak Elma'ya dahil olmasıyla birlikte düşüş yaşayan Savaşçı dizisi için kanal yönetimi kararını verdi.

Savaşçı dizisinin yayınlanacak 2 yeni bölümünün ardından ekranlara veda edeceği öğrenildi. Savaşçı hayranları, dizinin dijital bir platformda devam edip etmeyeceğini merak ederken konuya ilişkin açıklama gelmedi.

<p class='MsoNormal'>Ağaca uzanmak için sandalyeye çıktığını anlatan Yavuz  Seçkin, sandalyeden düşü

Sandalyeden düşen Yavuz Seçkin'in omuriliğinde kırıklar meydana geldi

WhatsApp mesaj iletme özelliğini sınırlandırdı

Kirpikleriyle dünya rekoru kırdı

F.Bahçe'de beklenmedik ayrılık! Hem de şaka gibi rakama