• $8,3013
  • €10,1273
  • 487.45
  • 1444.87
02 Mayıs 2021 Pazar 09:39 | Son Güncelleme:

Savaşçı 103. bölüm full izle! Fox Tv Savaşçı son bölüm izle tek parça!

Savaşçı 103. bölüm full izle! Fox Tv Savaşçı son bölüm izle tek parça!

Savaşçı 103. bölümü ile nefes kesecek. Her cumartesi akşamı Fox Tv'de yayınlanan yapım oyuncu kadrosu ve senaryosu ile izleyenlerden tam not alıyor. Savaşçı 103. bölümde bu akşam Yeva'nın adamlarından kurtulan Albay Göktürk, üsse gelir. Ancak Albay Kopuz ve Kılıç Timi tarafından bir suçlu gibi karşılanınca neye uğradığını şaşırır. İşte Savaşçı 103. bölümde yaşanacaklar...

Savaşçı 103. bölümü ile bu akşam Fox Tv'de yayınlanacak. 5 sezonu ile büyük bir ilgi toplayan dizi izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Savaşçı 103. bölümde bu hafta Mösyö, kendisi için artık tehlike arz eden Albay Göktürk'ü ortadan kaldırmak için yeni planını çoktan devreye sokmuştur. Savaşçı 103. bölümünü izlemek isteyenler için detaylar sizlerle...

SAVAŞÇI 103. BÖLÜM FULL İZLE!

SAVAŞÇI 103. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Albay Oktay Göktürk onur savaşı veriyor!

Yeva'nın adamlarından kurtulan Albay Göktürk, üsse gelir. Ancak Albay Kopuz ve Kılıç Timi tarafından bir suçlu gibi karşılanınca neye uğradığını şaşırır.

Hemen sorguya alınan Albay Göktürk, Turan Birliği'ni bozmak için gerçekleştirilen eylemleri kesinlikle kendisinin yapmadığını söylese de, ne babası Gündüz Göktürk'ü ne de Albay Kopuz'u buna inandırması hiç kolay olmayacaktır. Çünkü eldeki bütün deliller onun suçlu olduğunu göstermektedir. Göktürk Albay başından geçenleri bütün detaylarıyla anlatır ve gerçeklerin ortaya çıkması için tek bir kilit vardır: Yeva!

Yeva'nın yakalanması için gelen istihbarat doğrultusunda Kılıç Timi hemen harekete geçer. Bu operasyon sırasında Yüzbaşı Haydar'ın aldığı önemli bir bilgi karargahı alarma geçirir.

Ancak Mösyö, kendisi için artık tehlike arz eden Albay Göktürk'ü ortadan kaldırmak için yeni planını çoktan devreye sokmuştur. Her şeyi göze alan Göktürk Albay ise bu defa Mösyö'nün planını suya düşürüp, suçsuz olduğunu ispatlayabilecek midir?

SAVAŞÇI YENİ SEZON KADROSUNDA KİMLER VAR?

"Bordo Berelilerin" hikayesinin anlatıldığı dizinin oyuncu kadrosunda; Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz, Erkan Meriç, Anıl Tetik, Ali Tarık Fındık, Serkan Kuru, Serenay Aktaş, Ersin Olgaç, Serhat Nalbantoğlu, Elit Andaç Çam, Şahverdi Ali Eren, Esma Soysal, Yiğit Anıl Dinkçi, Feyza Sevil Güngör, Güneş Zavrak ve Ediz Hun, Alp Öyken ile Zerrin Sümer gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor.

Kardeşlerim 11. bölüm full izle! Kardeşlerim son bölüm izle tek parça!

Gönül Dağı 26. yeni bölüm full izle! Gönül Dağı son bölüm izle tek parça!

<p>Şeyma Subaşı ve  Mohammed Al Saloussi evleniyor! Haberi böyle duyurdu</p><p>Mohammed Al  S

Haftanın Magazin Başlıkları... Şeyma Subaşı Evleniyor!

Bakan Karaismailoğlu, Trabzon'da inceleme ve ziyaretlerde bulundu

Osmaniye'de tarlada bulunan yaban kedisi yavruları bakıma alındı

''Istanbul Photo Awards 2021'' kazananları açıklandı