• $8,4383
  • €10,1934
  • 493.99
  • 1441.33
07 Nisan 2018 Cumartesi 10:39 | Son Güncelleme:

Şahsiyet dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Şahsiyet dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak"

Puhu TV sevilen dizileri yayınlanmaya devam ediyor. Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür gibi isimlerin kadrosunda bulunduğu Fi’nin final yapmasının ardından Şahsiyet dizisi yayınlanmaya başladı. Şahsiyet dizisinin 4. bölümü heyecanla bekleniyor.

Emekli bir adliye memuru olan Agâh Beyoğlu, İstanbul'un en kalabalık ve hareketli semti Beyoğlu'nda yalnız ve münzevi bir yaşam sürdürmektedir. Kızı yurtdışında yaşamakta, eşi ise yıllar önce vefat etmiştir. Agâh'ın bu tekdüze yaşantısı, kendisine konan Alzheimer Başlangıcı teşhisiyle altüst olur. Hastalığından ötürü er geç bütün anılarını unutacaktır. Yeni bölüm 13 Nisan'da ekrana gelecek.

ŞAHSİYET 1-2-3 BÖLÜM İZLEME LİNKİ

ŞAHSİYET DİZİSİNİN YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

17 Mart’ta ilk 3 bölümü ile puhutv’de yayınlanan Şahsiyet yeni bölümü 13 Nisan'da yayınlanacak.

ŞAHSİYET DİZİSİ KONUSU

65 yaşındaki adli katip memurluğundan emekli olan Agah (Haluk Bilginer) ile cinayet büro amirliğindeki tek kadın polis olan Nevra'nın (Cansu Dere) kesişen yolları, heyecan dolu bir hikaye olarak karşımıza çıkacak. Peki, Agâh ve Nevra'nın adım adım birbirlerine yaklaşmaları sadece bir tesadüf mü yoksa büyük bir bulmacanın eksik bir parçası mı?

Emekli bir adliye memuru olan Agâh Beyoğlu, İstanbul'un en kalabalık ve hareketli semti Beyoğlu'nda yalnız ve münzevi bir yaşam sürdürmektedir. Kızı yurtdışında yaşamakta, eşi ise yıllar önce vefat etmiştir. Agâh'ın bu tekdüze yaşantısı, kendisine konan Alzheimer Başlangıcı teşhisiyle altüst olur. Hastalığından ötürü er geç bütün anılarını unutacaktır.

Bu gerçek karşısında başta bocalasa da Agâh, unutmanın bir fırsat olduğunu fark eder. Yıllardır planladığı ancak sürekli ertelediği bir cinayeti işlemek için bir fırsat! Nasıl olsa işleyeceği bu suçu gelecekte hatırlamayacak, hatırlamayacağı için de vicdan azabı çekmeyecektir. Bunun yanında cinayet büro amirliğindeki tek kadın polis olan Nevra, üzerindeki baskılar yüzünden istifanın eşiğine gelmiştir. Ancak Agâh'ın aldığı cinayet kararı, Nevra'nın hayatını da tamamen değiştirecektir.

<p>Akşam Gazetesi Spor Müdürü Kenan Karcı Süper Lig'de tüm  merak edilenleri Ezgi Aşık'a anlattı.</p

Süper Lig'de şampiyon kim olur?

Şırnak Valisi Pehlivan, Cudi Dağı'nda konuşlu üs bölgelerinde incelemelerde bulundu

Bayram alışverişinin kalbi Eminönü ve Mısır Çarşısı sessiz

Toroslar'da baharla yeşile bürünen yaylalar görenleri kendine hayran bırakıyor