• $8,1862
  • €9,8799
  • 471.866
  • 1330.48
05 Nisan 2021 Pazartesi 13:04 | Son Güncelleme:

Sadakatsiz'de nefesler tutuldu! Asya, Derin'i yaralı olarak kapısında buldu

Sadakatsiz'de nefesler tutuldu! Asya, Derin'i yaralı olarak kapısında buldu

Başrollerinde Caner Cindoruk, Cansu Dere ve Melis Sezen'in rol aldığı Kanal D'nin yakından takip edilen Sadakatsiz dizisinin merakla beklenen 25. bölüm fragmanı ekrana getirildi. Derin'i bir anda ortadan kaybolmasıyla birlikte tüm Tekirdağ onu ararken cansız bir kadın bedeni bulundu. Cansız bedenin Derin'e ait olmadığı ortaya çıkarken Asya beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır. Asya, çöp atmak için evden çıkarken Derin'i yaralı olarak bulur ve ona yardım etmek için harekete geçer.

Kanal D'nin başarılı yapımları arasında adını altın harflerle yazdıran başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Yeliz Kuvancı, Cemal Hünal, Özge Özder, Gözde Seda Altuner, Burak Sergen, Taro Emir Tekin ve Alp Akar gibi isimlerin rol aldığı Sadakatsiz 25. yeni bölüm fragmanı ekrana getirildi.

Sadakatisiz'in 24. son bölümünde Derin sırra kadem basarak ortadan kaybolmuştu. Bir bataklıkta tam da Derin'e benzeyen bir kadının cansız bedeni bulunmuş ve heyecan doruk noktaya çıkmıştı. Derin'in günlüğünün polis tarafından bulunması soruşturmanın seyrini değiştirdi.

Derin, Volkan korktuğunu yazarken herkes şüpheli olarak sorguya alınır. Derin'in mağazasında çalışan kadının ifadesinin ardından polis Volkan ve Asya'nın işbirliği içine girdiğini düşünür.

Sadakatsiz 25. bölüm fragmanında; Bataklıktaki kadının Derin olmadığı anlaşılırken herkes rahat bir nefes alır ancak olaylar giderek karışmaya başlar.

Asya, gece çöp atmak için evden çıkar ve Derin'i görür. Derin, Asya'dan kaçarken bir anda yere yığılırken yaralı olduğu görülür.

<p>Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın bazı bakanlıklara yaptığı atamalara ilişkin kararlar Resmi Gazete'

Resmi Gazete'de yayımlandı! Kabine değişikliği açıklandı

Selçuklu motifleri buğday sapından üretilen kağıtlarla geleceğe taşınıyor

Türkiye, Kuzey Makedonya ordusuna üniforma bağışında bulundu

Edirne'de kaybolan yaşlı adamı Tunca Nehri'nde arama çalışmaları sürüyor