• $9,7356
  • €11,3645
  • 562.78
  • 1479.93
30 Eylül 2021 Perşembe 12:04 | Son Güncelleme:

Sadakatsiz sezona hızlı başladı... Derin'in oyunu ortaya çıktı

Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in rol aldığı Kanal D'nin sevilen yapımlarından olan Sadakatsiz, geçtiğimiz akşam yeni sezonun ilk bölümüyle seyircinin beğenisine sunuldu. Asya, Derin'le yaşadığı büyük kazanın ardından İstanbul'a taşınırken tekerlekli sandalyeye mahkum olduğu düşünülen Derin'in oyunu ortaya çıktı. Derin'in Volkan'dan boşanmamak için rol yapıyormuş.

Kanal D'nin sevilen dizilerinden olan Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in başrollerini paylaştığı Sadakatsiz 29 Eylül Çarşamba akşamı yeni sezonu ile ekrana getirildi.

Sezon finali bölümünde Derin ve Asya uçurumdan aşağı yuvarlanmıştı. Altı ay sonrasına zaman atlaması yaşanırken Asya, İstanbul'a yerleşirken Derin'in tekerlekli sandalyeye mahkum kaldığı görüldü.

Volkan da kazadan sonra Derin'in tekerlekli sandalyeye bağlı kalmasından dolayı suçluluk duyarken onu yalnız bırakmak istemez. Derin'in büyük oyunu da ortaya çıktı. Bölümün final sahnesinde Volkan'dan ayrılmamak için her yolu deneyen Derin'in herkesi kandırdığı ve yürüyebildiği ortaya çıktı.

İşte dün akşam yayınlanan bölümden kareler...

Fahriye Evcen setten ilk pozlarını paylaştı

<p class='MsoNormal'>Fatih'te arıza yapan İETT otobüsü, vatandaşlar tarafından  yaklaşık 300 metre i

İETT otobüsü arızalanınca 300 metre itildi

Galatasaray'ın Nef Stadı'ndaki taraftara açık antrenmanından fotoğraflar

Nesli tehlike altındaki şah kartal, Ankara'da tüfekle vuruldu

Tavşanlı Höyük'te bölgenin 'endüstrileşmiş ticaret merkezi' olduğuna dair bulgulara ulaşıldı