• $8,5396
  • €10,1273
  • 497.321
  • 1416.9
26 Mayıs 2021 Çarşamba 21:45 | Son Güncelleme:

Sadakatsiz bu akşam var mı, neden yok? Kanal D Sadakatsiz 31. yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte tüm detaylar...

Sadakatsiz bu akşam var mı, neden yok" Kanal D Sadakatsiz 31. yeni bölümü ne zaman yayınlanacak" İşte tüm detaylar...

Çarşamba akşamlarının ilgi ile takip edilen yapımlarında olan Sadakatsiz bu akşam yayınlanmıyor. Başrollerinde Cansu Dere, Volkan Arslan ve Melis Sezen bulunuyor. Ekran macerasına başladığı günden bu yana reyting rekorları kıran diziden seyircilerini üzen karar geldi. Peki, Sadakatsiz bu akşam var mı, neden yok? Kanal D Sadakatsiz 31. yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Haberimizin içerisinden tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Sadakatsiz bu akşam ekrana gelmiyor. Reyting rekortmeni dizi, Kanal D ekranında izleyenlerin karşısına çıkıyor. Konu hakkında bilgi almak isteyen izleyenler, Sadakatsiz bu akşam var mı, neden yok? Kanal D Sadakatsiz 31. yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? sorularına yanıt aramaya başladı. Tüm merak edilenlere haberimizden ulaşabilirsiniz.

BU HAFTA SADAKATSİZ NEDEN YOK, BİTTİ Mİ?

Dizi bu akşam tekrar bölümüyle ekrana gelecek. Konu hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmış değil. Detaylı bilgi gelince haberimize ekleyeceğiz.

SADAKATSİZ 31. YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Sadakatsiz 31. yeni bölümü 2 Haziran Çarşamba akşamı sezon finali ile ekrana gelecek.

SADAKATSİZ 30. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Asya Günalan'ın gelişi, Asya'nın geçmişinde yüzleşmesi kolay olmayan bir sayfayı aralamıştır. Asya'ya verdiği sözü tutmaya kararlı olan Volkan ondan uzak dururken, Asya da kendi adına yeni kararlar alma arifesindedir.

Ali'nin doğum günü, geçmişle gelecek arasında beklenmedik bir köprü kurarken, herkesi bir araya getiren partideki hangi sürpriz gelişme o günü unutulmaz kılacaktır?

Asya, geçmişte kendi anne ve babasının hataları yüzünden hala çektiği sıkıntıları Volkan ile paylaşıyor. Bu durumları Ali'nin de yaşamasını istemediğini ve bu yüzden anne babalık konusunda daha sağlıklı davranmaları gerektiğini söylüyor!

Derin, tehlikeli hamleler yapmaya devam ediyor. Asya Günalan'ın odasına giren Derin, onun çantasındaki mektupları ele geçiriyor.Volkan'ı kaybetme korkusuyla yapmadığı şey kalmayan Derin, yine hedefine Asya'yı alıyor. Bu defa da Ali'nin doğum gününe gelerek eski anıları Asya'nın gözüne sokmaya başlıyor ancak bu defa haddini aşıyor!

  • Sadakatsiz neden yok
  • Sadakatsiz bu hafta yok mu
  • Sadakatsiz bitti mi
  • Sadakatsiz yeni bölüm ne zaman
  • Sadakatsiz 31. bölüm ne zaman
  • Sadakatsiz bu akşam var mı
<p class='MsoNormal'>CZN lakaplı Burak Özdemir de Antalya'ya giden isimlerden  oldu. Uyarılarına rağ

CZN Burak Özdemir yangına müdahale ederken şov yapmakla suçlandı

Diyarbakır'da Amida Höyük'teki kazılarda 1. Dünya Savaşı'ndan kalma 782 el bombası bulundu

Siirt'te sağlık ekiplerini köyde gören vatandaşlar aşı olmak için kuyruk oluşturdu

İHA'ların tespit ettiği orman yangınları, helikopter ve uçakların müdahalesiyle kontrol altına alındı