• $8,3948
 • €10,1656
 • 502.753
 • 1460.86
03 Haziran 2021 Perşembe 09:19 | Son Güncelleme:

Sadakatsiz sezon finali son bölüm kesintisiz izle! Kanal D Sadakatsiz 31. bölüm izle tek parça!

Sadakatsiz sezon finali son bölüm kesintisiz izle! Kanal D Sadakatsiz 31. bölüm izle tek parça!

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Sadakatsiz dün akşam 31. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk'a Melis Sezen'in eşlik ettiği dizinin yeni bölümünde; Asya, Derin'le konuşmak üzere kapısına dayanıyor. Derin Asya'nın konuşma teklifini kabul ediyor. Gönül ise Derin'in gitmesine karşı çıksa da başarılı olamıyor...

Kanal D'nin sevilen ve reyting rekorları kıran dizisi Sadakatsiz dün akşam sezon finali bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Yapımcılığını Medyapım ve Mednova'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt'un oturduğu Sadakatsiz'in senaryosunu ise Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk uyarlıyor. Dizinin yeni bölümünde; Asya'nın Derin'in hamilelik yalanının ortaya çıkarması, iki kadın için yeni bir yüzleşmenin habercisidir...

SADAKATSİZ 31. BÖLÜM İZLE!


SADAKATSİZ 31. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Asya'nın Derin'in hamilelik yalanının ortaya çıkarması, iki kadın için yeni bir yüzleşmenin habercisidir. Asya ve Derin'in birbirine kanıtlamak istediği gerçekler geçmiş ve geleceğin çetin bir hesaplaşmasına dönüşür.

Volkan, tüm sır perdelerini bir bir aralayan bu yoldan Asya ve Derin'i döndürmeyi başaracak mıdır? Gerçek ile yalanın, ihanet ile sadakatin son savaşından kim galip çıkacaktır?

ASYA VE DERİN UÇURUMDAN YUVARLANIYOR!

Asya, Derin'le konuşmak üzere kapısına dayanıyor. Derin Asya'nın konuşma teklifini kabul ediyor. Gönül ise Derin'in gitmesine karşı çıksa da başarılı olamıyor. Derin ve Asya arabayla uçurumun eşiğinde ölümle karşı karşıya geliyor. Asya ve Derin, uçurumdan yuvarlanıyor!

SADAKATSİZ OYUNCULARI KİMDİR?

Sadakatsiz dizisinin oyuncuları arasında Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Burak Sergen, Özge Özder, Eren Vurdem, Yeliz Kuvancı, Hikmet Körmükçü, Olcay Yusufoğlu, Nazlı Bulum, Gözde Seda Altuner, Emir Taro Tekin, Alp Akar, Mahmut Gökgöz, Onur Berk Arslanoğlu, Oktay Oy, Gamze Büyükbaşoğlu, Mutlunur Lafçı, Merve Akın, Dora Dalgıç, Bekir Hakan Uyanık ve Selin Aydınlıoğlu bulunuyor.

SADAKATSİZ HANGİ DİZİDEN UYARLAMA?

2020 yılında JTBC kanalında yayınlanan lisanslı versiyonu da bulunuyor. Güney Kore uyarlamasının ismi ile The World of The Married'dir.

SADAKATSİZ KONUSU NEDİR?

Doktor Asya (Cansu Dere),kocası Volkan (Caner Cindoruk) ve oğulları Ali (Alp Akar) ile huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmektedir. Bu durum, kocasının genç bir kadınla birkaç aydır ilişkisi olduğunu öğrenince değişir. Asya evliliğini kurtarmak ya da sadakatsiz kocasından intikam almak arasında tercih yapmalıdır.

 • Sadakatsiz 31. bölüm izle
 • Sadakatsiz son bölüm izle
 • Sadakatsiz sezon finali izle
 • kanal d Sadakatsiz izle
 • Sadakatsiz kesintisiz izle
 • Sadakatsiz full izle
 • tek parça izle
<p class='MsoNormal'>Roman havası oynarken çektirdiği videosunu yayınlayan genç şarkıcı Aleyna Tilk

Aleyna Tilki roman havası oynadı

İşte Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü

WhatsApp mesaj iletme özelliğini sınırlandırdı

Kirpikleriyle dünya rekoru kırdı